
Фільтр повітряний Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0/CRDi/LPG/2.7 V6 04-10, HENGST FILTER E1044L
480,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1044L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Фільтр повітряний Hyundai Tucson/Kia Sportage 2.0/CRDi/LPG/2.7 V6 04-10
- Виробник - HENGST FILTER
- Артикул - E1044L
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1044L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-1250, 1500160, 153071762353, 1613721280, 180068710, 184402, 20-0H-012, 20H12, 2133253, 25019-LF-PCS-MS, 26-0573, 2631-LF-PCS-MS, 28.0002-0159.2, 28113 08000, 28113 2F250, 28113-08000, 30.280.00, 37-12 321 0000, 50019062, 70107, 820 170, 8A0053 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Cerato, Tucson |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 252 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 172 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480,34 ₴


