
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 4.6/4.7/5.7 08-/Tundra 4.0/4.6/4.7/5.7 06-/Lexus LX 5.7 V8 07-, HENGST FILTER E1286L
643,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1286L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser 4.6/4.7/5.7 08-/Tundra 4.0/4.6/4.7/5.7 06-/Lexus LX 5.7 V8 07-, HENGST FILTER E1286L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) | 4.6 V8 309 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| TOYOTA | LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) | 4.6 V8 (_URJ202W_) 318 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| TOYOTA | LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) | 4.7 V8 (UZJ200) 288 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| LEXUS | LX (URJ201) | 570 (URJ201) 387 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| LEXUS | LX (URJ201) | 570 367 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| LEXUS | LX (URJ201) | 570 384 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| TOYOTA (FAW) | LAND CRUISER 200 | 4.7 275 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1286L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1667450480, 17801-0S010, 17801-38030, 32014-LF-PCS-MS, A10218, A140826, A1515, A1850, A-33940, ADT322106, AP 143/7, B130180014, BFA2522, C 32 014, CA10343, DP1110.10.0780, EAF878, ELP9573, F 026 400 296, F241101, FA691z, J1322094, LFAF605, LFAF605 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 297 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51 |
| Довжина [мм] | 314 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 297 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643,13 ₴




