
Фільтр повітряний Audi A4 1.6-2.8/1.9TDI 95-01/Audi A6/VW Passat 1.8-4.2/1.9TDI 00-05, HENGST FILTER E206L
407,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: E206L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A4 1.6-2.8/1.9TDI 95-01/Audi A6/VW Passat 1.8-4.2/1.9TDI 00-05, HENGST FILTER E206L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| OPEL | OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 2.3 D 73 л.с. (1986-1994) | 1986–1994 |
| OPEL | OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 2.3 TD 90 л.с. (1986-1988) | 1986–1988 |
| OPEL | OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 2.3 TD Interc. 100 л.с. (1988-1994) | 1988–1994 |
| OPEL | OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 2.4 i 125 л.с. (1988-1994) | 1988–1994 |
| OPEL | OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 2.6 i 150 л.с. (1990-1994) | 1990–1994 |
| OPEL | OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 3.0 (3000) 156 л.с. (1987-1987) | 1987–1987 |
| OPEL | OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 3.0 (3000) 177 л.с. (1987-1990) | 1987–1990 |
| OPEL | OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 3.0 (3000) KAT 177 л.с. (1988-1994) | 1988–1994 |
| OPEL | OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 3.0 24V (3000) 200 л.с. (1989-1994) | 1989–1994 |
| OPEL | OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 3.0 24V (3000) 204 л.с. (1989-1994) | 1989–1994 |
| OPEL | OMEGA A (16_, 17_, 19_) | 3.6 24V Lotus 377 л.с. (1990-1992) | 1990–1992 |
| OPEL | OMEGA A универсал (66_, 67_) | 2.3 D 73 л.с. (1986-1994) | 1986–1994 |
| OPEL | OMEGA A универсал (66_, 67_) | 2.3 TD 90 л.с. (1986-1988) | 1986–1988 |
| OPEL | OMEGA A универсал (66_, 67_) | 2.3 TD Interc. 100 л.с. (1988-1994) | 1988–1994 |
| OPEL | OMEGA A универсал (66_, 67_) | 2.4 i 125 л.с. (1988-1994) | 1988–1994 |
| OPEL | OMEGA A универсал (66_, 67_) | 2.6 i 150 л.с. (1990-1994) | 1990–1994 |
| OPEL | OMEGA A универсал (66_, 67_) | 3.0 177 л.с. (1987-1990) | 1987–1990 |
| OPEL | OMEGA A универсал (66_, 67_) | 3.0 156 л.с. (1987-1994) | 1987–1994 |
| OPEL | OMEGA A универсал (66_, 67_) | 3.0 24V 200 л.с. (1989-1994) | 1989–1994 |
| OPEL | OMEGA A универсал (66_, 67_) | 3.0 24V Omega 3000 204 л.с. (1988-1994) | 1988–1994 |
| OPEL | OMEGA A универсал (66_, 67_) | 3.0 KAT 177 л.с. (1987-1994) | 1987–1994 |
| OPEL | SENATOR B (29_) | 2.5 i 140 л.с. (1990-1993) | 1990–1993 |
| OPEL | SENATOR B (29_) | 2.6 i 150 л.с. (1990-1993) | 1990–1993 |
| OPEL | SENATOR B (29_) | 3.0 156 л.с. (1987-1993) | 1987–1993 |
| OPEL | SENATOR B (29_) | 3.0 177 л.с. (1988-1990) | 1988–1990 |
| OPEL | SENATOR B (29_) | 3.0 24V 204 л.с. (1989-1993) | 1989–1993 |
| OPEL | SENATOR B (29_) | 3.0 i KAT 177 л.с. (1988-1993) | 1988–1993 |
| OPEL | FRONTERA A (5_MWL4) | 2.2 i (54MWL4) 136 л.с. (1995-1998) | 1995–1998 |
| OPEL | FRONTERA A (5_MWL4) | 2.3 TD (5JMWL4) 100 л.с. (1992-1998) | 1992–1998 |
| OPEL | FRONTERA A (5_MWL4) | 2.4 i (53MWL4) 125 л.с. (1992-1998) | 1992–1998 |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E206L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 058 133 843, 1 457 429 870, 1 457 433 310, 107 345, 112 133 0001, 11210, 1444.Q7, 1500061, 152071758470, 16298, 16298, 180018510, 20-05-510, 20-09-923, 20510, 20923, 2132957, 250620072, 25062055, 25062071, 25062072, 25062406, 26-0091, 26168-LF-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 254 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Volkswagen, Opel, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Frontera, Safrane, A4, Omega, A6, Golf, Passat |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 254 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 212 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407,78 ₴



