
Фільтр повітряний Kia Sorento 2.5CRDi/3.3 V6 06-, HENGST FILTER E1204L
435,24 ₴
- В наявності
- Код: E1204L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Kia Sorento 2.5CRDi/3.3 V6 06-, HENGST FILTER E1204L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| KIA | SORENTO I (JC) | 2.4 139 л.с. (2002-н.в.) | 2002–н.в. |
| KIA | SORENTO I (JC) | 2.5 CRDi 140 л.с. (2002-н.в.) | 2002–н.в. |
| KIA | SORENTO I (JC) | 2.5 CRDi 163 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| KIA | SORENTO I (JC) | 2.5 CRDi 170 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| KIA | SORENTO I (JC) | 3.3 V6 4WD 248 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| KIA | SORENTO I (JC) | 3.5 V6 194 л.с. (2002-н.в.) | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1204L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0396-4130, 1 987 429 180, 1500185, 1718528, 184330, 19372657, 20-K0-010, 20K10, 2441374, 2441380, 28.0002-0328.2, 28113 3E000, 28113 3E500, 28113-3E500, 2941-LF-PCS-MS, 30.312.00, 30.633.00, 3033-LF-PCS-MS, 585548, 8A0263, A10043, A1218, A140740, A2519 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина [мм] | 238 |
| Довжина [мм] | 300 |
| Висота [мм] | 34 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435,24 ₴



