
Фільтр повітряний BMW 3 (E36/E46)/5 (E39) 1.9-3.2i M43/M52/M54/S50 90-07, HENGST FILTER E173L
329,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: E173L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 3 (E36/E46)/5 (E39) 1.9-3.2i M43/M52/M54/S50 90-07, HENGST FILTER E173L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| BMW | 3 (E36) | 320 i 150 л.с. (1990-1998) | 1990–1998 |
| BMW | 3 (E36) | 323 i 170 л.с. (1995-1998) | 1995–1998 |
| BMW | 3 (E36) | 325 i 192 л.с. (1990-1995) | 1990–1995 |
| BMW | 3 (E36) | 328 i 193 л.с. (1995-1998) | 1995–1998 |
| BMW | 3 (E36) | M3 3.0 286 л.с. (1994-1995) | 1994–1995 |
| BMW | 3 (E36) | M3 3.2 321 л.с. (1995-1998) | 1995–1998 |
| BMW | 3 Touring (E36) | 320 i 150 л.с. (1995-1999) | 1995–1999 |
| BMW | 3 Touring (E36) | 323 i 170 л.с. (1995-1999) | 1995–1999 |
| BMW | 3 Touring (E36) | 328 i 193 л.с. (1995-1999) | 1995–1999 |
| BMW | 7 (E38) | 728 i,iL 193 л.с. (1995-2001) | 1995–2001 |
| BMW | 5 (E39) | 520 i 150 л.с. (1996-2000) | 1996–2000 |
| BMW | 5 (E39) | 520 i 136 л.с. (1999-2003) | 1999–2003 |
| BMW | 5 (E39) | 520 i 170 л.с. (2000-2003) | 2000–2003 |
| BMW | 5 (E39) | 523 i 170 л.с. (1995-2000) | 1995–2000 |
| BMW | 5 (E39) | 525 i 192 л.с. (2000-2003) | 2000–2003 |
| BMW | 5 (E39) | 528 i 193 л.с. (1995-2000) | 1995–2000 |
| BMW | 5 (E39) | 530 i 231 л.с. (2000-2003) | 2000–2003 |
| BMW | 5 Touring (E39) | 520 i 150 л.с. (1997-2000) | 1997–2000 |
| BMW | 5 Touring (E39) | 520 i 136 л.с. (1999-2004) | 1999–2004 |
| BMW | 5 Touring (E39) | 520 i 170 л.с. (2000-2004) | 2000–2004 |
| BMW | 5 Touring (E39) | 523 i 170 л.с. (1997-2000) | 1997–2000 |
| BMW | 5 Touring (E39) | 525 i 192 л.с. (2000-2004) | 2000–2004 |
| BMW | 5 Touring (E39) | 528 i 193 л.с. (1997-2000) | 1997–2000 |
| BMW | 5 Touring (E39) | 530 i 231 л.с. (2000-2004) | 2000–2004 |
| BMW | X3 (E83) | 2.5 i 192 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| BMW | X3 (E83) | 3.0 i xDrive 231 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| BMW | 3 купе (E36) | 318is 193 л.с. (1995-1999) | 1995–1999 |
| BMW | 3 купе (E36) | 320 i 150 л.с. (1992-1999) | 1992–1999 |
| BMW | 3 купе (E36) | 323 i 170 л.с. (1995-1999) | 1995–1999 |
| BMW | 3 купе (E36) | 325 i 192 л.с. (1992-1999) | 1992–1999 |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E173L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 433 004, 13 72 1 730 449, 13 72 1 730 946, 13 72 1 738 462, 1500456, 16529, 16529, 2133055, 25114-LF-PCS-MS, 26-0003, 27030, 28.0002-0064.2, 30.991.00, 312 137 2005, 500 235, 50013178, 585074, 60493, 70330, 71-00343-SX, 803100301, 8A0078, A140073 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, Z3, X3, Z4, 3, 7-Series, Roadster S |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 59 |
| Довжина [мм] | 244 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 178 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,26 ₴



