
Фільтр повітряний Lexus RX 270/RX 300 17-/RX 350 08-/Toyota Camry 3.5 11-/Mitsubishi L 200 2.4DI 15-, HENGST FILTER E1334L
555,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1334L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Lexus RX 270/RX 300 17-/RX 350 08-/Toyota Camry 3.5 11-/Mitsubishi L 200 2.4DI 15-, HENGST FILTER E1334L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| JEEP | GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 3.0 4x4 238 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| JEEP | GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 6.4 SRT8 4x4 472 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| JEEP | GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 3.6 V6 4x4 286 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| JEEP | GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 3.6 V6 FlexFuel 4x4 286 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| JEEP | GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 3.6 VVT 4x4 290 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| JEEP | GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 5.7 V8 4x4 352 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| JEEP | GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 6.4 SRT8 4x4 468 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| FIAT | FULLBACK пикап (KT_) (US) | 2.4 D (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| FIAT | FULLBACK пикап (KT_) (US) | 2.4 D 4x4 (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| FIAT | FULLBACK пикап (KT_) (US) | 2.4 D 4x4 (KT0T) 150 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| LEXUS | RX (GYL1_, GGL15, AGL10) | 270 188 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| LEXUS | RX (GYL1_, GGL15, AGL10) | 350 AWD 277 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| LEXUS | ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) | 350 277 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| LEXUS | NX (_Z1_) | 300 (AGZ10_) 238 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| LEXUS | NX (_Z1_) | 300 AWD (AGZ15_) 238 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| LEXUS | NX (_Z1_) | 200t 238 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| LEXUS | NX (_Z1_) | 200t AWD 238 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 200t (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 200t AWD (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 300 (AGL20_) 238 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 300 AWD (AGL25_) 238 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 350 4WD (GGL25, GGL26) 294 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| LEXUS | RX (_L2_) | 350 4WD (GGL25_, GGL26_) 300 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| LEXUS | LS (_F5_) | 350 (GSF50) 315 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| TOYOTA | CAMRY седан (AVV5_, XV5_) | 3.5 277 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| TOYOTA | SIENNA (ASL3_, GSL3_) | 2.7 (ASL30_) 190 л.с. (2010-2013) | 2010–2013 |
| TOYOTA | SIENNA (ASL3_, GSL3_) | 3.5 (GSL30_) 269 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| TOYOTA | SIENNA (ASL3_, GSL3_) | 3.5 (GSL30_, GSL33_) 267 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| TOYOTA | SIENNA (ASL3_, GSL3_) | 3.5 4WD (GSL35_) 267 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| TOYOTA | SIENNA (ASL3_, GSL3_) | 3.5 VVTi 4WD 267 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1334L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04861756AA, 103003, 1500651, 1500A608, 1682949380, 1682950280, 17801-0P050, 17801-0P051, 17801-0P080, 17801-31130, 17801-31131, 17801-311318E, 17801-31150, 20-02-2006, 202006, 26-1586, 26-2770, 3918600100, 4861756AA, 49430, 49756, 53146541, 6000608368 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Lexus, Toyota, Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Aurion, Camry, NX, RX, Fullback, Pajero Sport, Highlander, ES, LS |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 62 |
| Довжина [мм] | 243 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 222 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555,72 ₴



