
Фільтр повітряний MB A-class (W169)/B-class (W245) 1.5-2.0 04-12 (M266), HENGST FILTER E612L
441,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: E612L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB A-class (W169)/B-class (W245) 1.5-2.0 04-12 (M266), HENGST FILTER E612L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | A-CLASS (W169) | A 150 (169.031, 169.331) 95 л.с. (2004-2012) | 2004–2012 |
| MERCEDES-BENZ | A-CLASS (W169) | A 160 (169.031, 169.331) 95 л.с. (2009-2012) | 2009–2012 |
| MERCEDES-BENZ | A-CLASS (W169) | A 170 (169.032, 169.332) 116 л.с. (2004-2012) | 2004–2012 |
| MERCEDES-BENZ | A-CLASS (W169) | A 180 (169.032, 169.332) 116 л.с. (2009-2012) | 2009–2012 |
| MERCEDES-BENZ | A-CLASS (W169) | A 200 (169.033, 169.333) 136 л.с. (2004-2012) | 2004–2012 |
| MERCEDES-BENZ | A-CLASS (W169) | A 200 TURBO (169.034, 169.334) 193 л.с. (2005-2012) | 2005–2012 |
| MERCEDES-BENZ | B-CLASS (W245) | B 150 (245.231) 95 л.с. (2005-2011) | 2005–2011 |
| MERCEDES-BENZ | B-CLASS (W245) | B 160 (245.231) 95 л.с. (2009-2011) | 2009–2011 |
| MERCEDES-BENZ | B-CLASS (W245) | B 170 (245.232) 116 л.с. (2005-2011) | 2005–2011 |
| MERCEDES-BENZ | B-CLASS (W245) | B 170 NGT (245.233) 116 л.с. (2008-2011) | 2008–2011 |
| MERCEDES-BENZ | B-CLASS (W245) | B 180 (245.232) 116 л.с. (2009-2011) | 2009–2011 |
| MERCEDES-BENZ | B-CLASS (W245) | B 180 NGT (245.233) 116 л.с. (2008-2011) | 2008–2011 |
| MERCEDES-BENZ | B-CLASS (W245) | B 200 (245.233) 136 л.с. (2005-2011) | 2005–2011 |
| MERCEDES-BENZ | B-CLASS (W245) | B 200 TURBO (245.234) 193 л.с. (2005-2011) | 2005–2011 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E612L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 094 0074, 1 457 433 585, 100466, 1500466, 153071762363, 1711380, 180068310, 18532, 18532, 2133163, 2287-LF-PCS-MS, 26-0945, 266 094 00 04, 28.0002-0192.2, 30.318.00, 401 039, 50013697, 585188, 585189, 60853, 703104201, 8A0108, A0189, A1213, A141300 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 219 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 219 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 174 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441,25 ₴




