
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F11/F18)/X1 (E84) 1.6/2.0 N20 11-17/Z4 (E89) 2.0/2.5/3.0 N20/N52 09-16, HENGST FILTER E1058L
727,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1058L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F10/F11/F18)/X1 (E84) 1.6/2.0 N20 11-17/Z4 (E89) 2.0/2.5/3.0 N20/N52 09-16, HENGST FILTER E1058L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| BMW | X1 (E84) | sDrive 16 i 143 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| BMW | X1 (E84) | sDrive 20 i 184 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | X1 (E84) | xDrive 20 i 184 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | X1 (E84) | xDrive 28 i 245 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | 520 i 170 л.с. (2013-2016) | 2013–2016 |
| BMW | 5 (F10, F18) | 520 i 163 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | 520 i 184 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | 528 i 245 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 (F10, F18) | 528 i xDrive 245 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 Touring (F11) | 520 i 184 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 Touring (F11) | 528 i 245 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 Touring (F11) | 528 i xDrive 245 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | 5 Gran Turismo (F07) | 528 i 245 л.с. (2013-2017) | 2013–2017 |
| BMW | Z4 (E89) | sDrive 18 i 156 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| BMW | Z4 (E89) | sDrive 20 i 184 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | Z4 (E89) | sDrive 23 i 204 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| BMW | Z4 (E89) | sDrive 28 i 245 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| BMW | Z4 (E89) | sDrive 30 i 258 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1058L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.046, 13 71 7 582 908, 26-2374, 27125-LF-PCS-MS, 28.0002-0513.2, 30.557.00, 312 321 0026, 48526, 50014738, 501 915, 60494, 803104901, 8A0449, A0491, A141657, A1568, A2492, A-30910, A63553, ADB112207, AP 028/5, AR27125PM, B13MR0134, B2B050PR |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 271 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Z4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 271 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727,50 ₴




