
Фільтр повітряний Audi A3/Skoda Octavia/SuperB/VW Caddy/Golf/Passat 1.4TSI/1.6-2.0TDI/1.8-2.0TFSI 03-, HENGST FILTER E488L01
629,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: E488L01
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi A3/Skoda Octavia/SuperB/VW Caddy/Golf/Passat 1.4TSI/1.6-2.0TDI/1.8-2.0TFSI 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E488L01 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | E488L01 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 344 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 78 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 78 |
| Довжина [мм] | 344 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 135 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629,87 ₴




