
Фільтр повітряний Mitsubishi Outlander 2.0/2.4/3.0GT/Lancer 1.6-1.8/Citroen C4 Aircross 1.6/2.0 12-, HENGST FILTER E1314L
569,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1314L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mitsubishi Outlander 2.0/2.4/3.0GT/Lancer 1.6-1.8/Citroen C4 Aircross 1.6/2.0 12-, HENGST FILTER E1314L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| CITROEN | AIRCROSS | 1.6 117 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| PEUGEOT | 4008 | 2.0 AWC 150 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| PEUGEOT | 4008 | 1.6 117 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI | ASX (GA_W_) | 1.6 LPG 117 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI | ASX (GA_W_) | 1.8 139 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI | ASX (GA_W_) | 1.6 116 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI | ASX (GA_W_) | 1.6 117 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI | CEDIA седан (CY/Z_A) | 1.6 117 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI | CEDIA седан (CY/Z_A) | 1.8 140 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI | GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) | 1.6 117 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI | GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) | 1.8 140 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| MITSUBISHI | GRANDIS (NA_W) | 2.4 165 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| MITSUBISHI | GRANDIS (NA_W) | 2.4 177 л.с. (2004-н.в.) | 2004–н.в. |
| MITSUBISHI | OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) | 2.0 Bifuel 146 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI | OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) | 2.0 Bifuel 4WD 146 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI | OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) | 2.4 4WD 167 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI | OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) | 3.0 4WD 224 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| MITSUBISHI | OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) | 3.0 4WD 230 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| MITSUBISHI | OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) | 3.0 GT 4WD 227 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI | OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) | 2.0 150 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI | OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) | 2.0 146 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI | OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) | 2.0 4WD 150 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI | OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) | 2.0 4WD 146 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| MITSUBISHI | OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) | 2.4 4WD 169 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1314L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500A513, 153071762545, 16 099 073 80, 1638028380, 170203, 19372644, 26-1310, 28.0002-0476.2, 30.709.00, 32-12 321 0012, 585411, 723 091, 8A0441, A10395, A-1081, A140833, A1415, A3022, A63745, ADC42246, AP 120/5, AR25654PMJ, B130710313, B13CR0091 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Висота | 51 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, Outlander, 4008, Grandis |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 51 |
| Довжина [мм] | 258 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569,55 ₴



