
Фільтр повітряний Citroen C4/Peugeot 307/308/3008/5008 2.0HDI 04-, HENGST FILTER E1042L
711,38 ₴
- В наявності
- Код: E1042L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C4/Peugeot 307/308/3008/5008 2.0HDI 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1042L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 109212, 11-12 321 0031, 1444 QP, 1444 RP, 1444 TE, 1444.QQ, 1444.RN, 1444.TE, 1500447, 153071760225, 1611158180, 1715505, 180029110, 18526, 18526, 2133219, 28.0002-0235.2, 28160/1-LF-PCS-MS, 28160-LF-PCS-MS, 30.351.00, 60056, 722 559, 8A0233, A0492 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 5008, DS5, 3008, 307, 308, DS4, RCZ, C4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 69 |
| Довжина [мм] | 279 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 167 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711,38 ₴




