
Фільтр повітряний Ford Transit/Tourneo/Fiesta 1.0Ecoboost/1.1/1.5TDCi 14-/Puma 1.5Ecoblue 20-, HENGST FILTER E1537L
609,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1537L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Transit/Tourneo/Fiesta 1.0Ecoboost/1.1/1.5TDCi 14-/Puma 1.5Ecoblue 20-, HENGST FILTER E1537L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| FORD | ECOSPORT | 1.0 EcoBoost 100 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| FORD | ECOSPORT | 1.0 EcoBoost 95 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| FORD | ECOSPORT | 1.0 EcoBoost (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| FORD | TRANSIT COURIER Kombi | 1.0 EcoBoost 100 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FORD | TRANSIT COURIER Kombi | 1.5 TDCi (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| FORD | TRANSIT COURIER Kombi | 1.5 TDCi 75 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FORD | TRANSIT COURIER фургон | 1.0 EcoBoost 100 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FORD | TRANSIT COURIER фургон | 1.5 TDCi (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| FORD | TRANSIT COURIER фургон | 1.5 TDCi 75 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FORD | TOURNEO COURIER Kombi | 1.0 EcoBoost 100 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FORD | TOURNEO COURIER Kombi | 1.5 TDCi (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| FORD | TOURNEO COURIER Kombi | 1.5 TDCi 75 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FORD | FIESTA VII | 1.0 EcoBoost 85 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| FORD | FIESTA VII | 1.0 EcoBoost 125 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| FORD | FIESTA VII | 1.0 EcoBoost 101 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| FORD | FIESTA VII | 1.0 EcoBoost 140 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| FORD | FIESTA VII | 1.1 Ti-VCT 70 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| FORD | FIESTA VII | 1.1 Ti-VCT 86 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| FORD | FIESTA VII | 1.1 Ti-VCT 75 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| FORD | FIESTA VII | 1.5 ST EcoBoost 200 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1537L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 105705, 121-04051, 1500687, 153071762496, 1689024580, 2 066 235, 26-2449, 28.0002-0681.2, 30.A52.00, 305 213, 50014937, 585579, 712 321 0019, 8A0918, A0749, A10499, A146945, A-19760, A1999, A2645, A63832, ADF122235, AP 151/6, AR1637PM, BFA2637, C 22 031 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 161 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Transit Courier |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 70 |
| Довжина [мм] | 215 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 161 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609,60 ₴



