
Фільтр повітряний Renault Kadjar 1.2-1.6TCe/Koleos 1.6dCi/2.5SCe/Nissan Qashqa 1.2/1.5-1.6dCi/2.0 14-, HENGST FILTER E533L
481,04 ₴
- В наявності
- Код: E533L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Kadjar 1.2-1.6TCe/Koleos 1.6dCi/2.5SCe/Nissan Qashqa 1.2/1.5-1.6dCi/2.0 14-, HENGST FILTER E533L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| RENAULT | KADJAR (HA_, HL_) | 1.2 TCe 130 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | KADJAR (HA_, HL_) | 1.5 dCi 110 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| RENAULT | KOLEOS II (HC_) | 2.0 BLUE DCI 185 (HCAK) 185 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| RENAULT | KOLEOS II (HC_) | 2.0 BLUE DCI 185 4WD (HCAK) 185 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| RENAULT | KOLEOS II (HC_) | 2.0 dCi 175 (HCAK) 177 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | KOLEOS II (HC_) | 2.0 dCi 175 4WD 177 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| RENAULT | KOLEOS II (HC_) | 2.0 TCe 145 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| NISSAN | QASHQAI II SUV (J11, J11_) | 2.0 (J11E) 144 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| NISSAN | QASHQAI II SUV (J11, J11_) | 2.0 ALL MODE 4x4-i (J11R) 144 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| NISSAN | QASHQAI II SUV (J11, J11_) | 1.2 DIG-T 116 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| NISSAN | QASHQAI II SUV (J11, J11_) | 1.5 dCi 110 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| NISSAN | QASHQAI II SUV (J11, J11_) | 1.6 dCi 131 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| NISSAN | QASHQAI II SUV (J11, J11_) | 1.6 dCi 4x4 131 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T32_) | 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) 144 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T32_) | 2.0 dCi (T32) 177 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T32_) | 2.0 dCi ALL MODE 4x4-i (NT32) 177 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T32_) | 1.6 dCi 130 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T32_) | 1.6 dCi 4x4 130 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T32_) | 1.6 DIG-T (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T32_) | 2.0 144 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| NISSAN | X-TRAIL (T32_) | 2.5 4x4 170 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E533L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05852, 109122, 1500579, 1512-4128, 153071762383, 16 54 64B A1A, 1638024280, 16546-4BA1A, 16546-4BA1B, 165464BA1B-C139, 16546-4BA1J, 16546-4BA2A, 16546-4BC1A, 16546-4BC1B, 165464BC1B-C139, 16546-4BC2A, 16546-4BD0C, 18286, 18286, 20-01-149, 20149, 2133706 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 253 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 36 |
| Довжина [мм] | 253 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481,04 ₴



