
Фільтр паливний Hyundai Accent 1.5TDi 05-12/Santa Fe 2.0/2.2 Kia Sorento 2.0/2.2CRDi 09-15, HENGST FILTER H707WK
1 076,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: H707WK
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Hyundai Accent 1.5TDi 05-12/Santa Fe 2.0/2.2 Kia Sorento 2.0/2.2CRDi 09-15, HENGST FILTER H707WK.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| HYUNDAI | ELANTRA GT (GD) | 1.4 CRDi 90 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| HYUNDAI | ELANTRA GT (GD) | 1.6 CRDi (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| HYUNDAI | ELANTRA GT (GD) | 1.6 CRDi 128 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| HYUNDAI | ELANTRA GT (GD) | 1.6 CRDi 110 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| HYUNDAI | i30 CW (GD) | 1.6 CRDi 110 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| HYUNDAI | i30 CW (GD) | 1.6 CRDi 128 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| HYUNDAI | i30 CW (GD) | 1.6 CRDi 136 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| HYUNDAI | i30 купе | 1.6 CRDi (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| HYUNDAI | i30 купе | 1.6 CRDi 128 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| HYUNDAI | i30 CW (FD) | 1.6 CRDi 90 л.с. (2008-2012) | 2008–2012 |
| HYUNDAI | i30 CW (FD) | 1.6 CRDi 116 л.с. (2008-2012) | 2008–2012 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 1.6 CRDi 90 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | ELANTRA (FD) | 1.6 CRDi 116 л.с. (2007-2011) | 2007–2011 |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.0 CRDi 150 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.0 CRDi 4x4 150 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi 139 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi 155 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi 197 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi 4x4 139 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi 4x4 155 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi 4x4 197 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi GLS 150 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE III (DM) | 2.0 CRDi 150 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE III (DM) | 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE III (DM) | 2.2 CRDi (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE III (DM) | 2.2 CRDi 197 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE III (DM) | 2.2 CRDi 4WD (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE III (DM) | 2.2 CRDi 4WD 197 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| HYUNDAI | GRAND SANTA FÉ | 2.2 CRDi Привод на все колеса (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H707WK |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 434 516, 1520150, 153071762421, 1643625880, 1728865, 180062010, 184127, 19372626, 2136809, 24.012.00, 26-1107, 28.0002-4169.2, 30-0H-H03, 30H03, 31922 2B900, 31922 2R900, 31922 3E10A, 31922 3E300, 31922-2B900, 31922-2B900AR, 31922-2R900 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 71 мм |
| Висота | 144 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix55, Sonata, Sorento, Optima, Sportage, Carens, Carnival, Pro Ceed, Ceed, Cerato, Magentis, Accent, Rio, Getz, Matrix, Grandeur, Santa Fe, I30, i40 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 144 |
| Діаметр прокладки [мм] | 71 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
| Розмір різі | M16x1,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076,82 ₴



