
Фільтр повітряний BMW 5 (F07/F10/F11/F18)/6 (F06/F12/F13)/X3-X6 (F25/F26/F15-16/E70-72) 3.0 N55 10-18, HENGST FILTER E1051L
853,81 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1051L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 5 (F07/F10/F11/F18)/6 (F06/F12/F13)/X3-X6 (F25/F26/F15-16/E70-72) 3.0 N55 10-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1051L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.076, 100362, 13 71 7 571 355, 1512-4130, 18509, 18509, 26-1259, 28.0002-0583.2, 28125-LF-PCS-MS, 30.711.00, 312 321 0021, 50014288, 502 046, 585489, 60491, 60499, 71-01202-SX, 803102101, 8A0719, A0290, A141239, A1488, A2419, A63358, ADB112204 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Висота | 34 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 7-Series, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853,81 ₴




