
Фільтр повітряний Ford Transit Courier 1.0Ecoboost/1.5-1.6TDCi 14-/Fiesta 1.0-1.6/1.4-1.6TDCi 08-, HENGST FILTER E1019L
671,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1019L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Transit Courier 1.0Ecoboost/1.5-1.6TDCi 14-/Fiesta 1.0-1.6/1.4-1.6TDCi 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1019L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 516 725, 1 729 860, 1 739 714, 1 752 535, 1 793 585, 1 803 059, 1 810 699, 1 836 805, 121-11084, 1500012, 153071760235, 1611157080, 17006-LF-PCS-MS, 1712015, 180017410, 18516, 18516, 20-03-346, 20346, 2133277, 26-0730, 28.0002-0135.2, 30.390.00 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Courier, B-Max, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 70 |
| Довжина [мм] | 163 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 162 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671,63 ₴




