
Фільтр повітряний BMW 1 (F40)/2 (F44-F46)/X2 (F39)/X1 (F48)/Mini 1.5/d/2.0/d B37/B38/B46/B48 14-, HENGST FILTER E1280L
823,83 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1280L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 1 (F40)/2 (F44-F46)/X2 (F39)/X1 (F48)/Mini 1.5/d/2.0/d B37/B38/B46/B48 14-, HENGST FILTER E1280L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| BMW | 2 Gran Tourer (F46) | 214 d (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 2 Gran Tourer (F46) | 216 d (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 2 Gran Tourer (F46) | 216 i (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 2 Gran Tourer (F46) | 218 d (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 2 Gran Tourer (F46) | 218 d xDrive (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 2 Gran Tourer (F46) | 218 i (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 2 Gran Tourer (F46) | 220 d (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 2 Gran Tourer (F46) | 220 d xDrive (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | 2 Gran Tourer (F46) | 220 i (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | sDrive 16 d 116 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | sDrive 18 d 136 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | sDrive 20 d 163 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | sDrive 20 i 178 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | xDrive 18 d 136 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | xDrive 20 d 163 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | xDrive 20 i 178 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | sDrive 18 d (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | sDrive 18 i (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | sDrive 20 i (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | xDrive 18 d (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | xDrive 20 d (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | xDrive 20 i (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | xDrive 25 d (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | xDrive 25 i (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | sDrive 18 i 140 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | sDrive 20 d 190 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| BMW | X1 (F48) | xDrive 25 e Plug-in-Hybrid 220 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 1 (F40) | 116 i 109 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| BMW | 1 (F40) | 118 d 136 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| BMW | 1 (F40) | 118 d 150 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1280L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 109202, 109203, 121-51001, 13 71 7 619 267, 13 71 8 513 944, 13 71 8 692 202, 1500359, 153071762360, 153071762361, 1667446680, 18639, 18639, 22018-LF-PCS-MS, 2441408, 26-1572, 28.0002-0470.2, 30.622.00, 502 785, 502 786, 60411, 60490, 8A0758, A10344 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 211 мм |
| Ширина | 291 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Clubman |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 211 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 291 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823,83 ₴




