
Фільтр паливний Toyota Corolla/Auris 1.4/2.0 D 07-, HENGST FILTER H316WK
825,77 ₴
- Готово до відправки
- Код: H316WK
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Toyota Corolla/Auris 1.4/2.0 D 07-, HENGST FILTER H316WK.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) | 3.0 D-4D 190 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| TOYOTA | LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) | 3.0 D-4D 173 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| TOYOTA | AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 1.4 D-4D 90 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| TOYOTA | AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 2.0 D-4D 126 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| TOYOTA | AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 2.2 D 177 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| TOYOTA | ALTIS седан (E15_) | 1.4 D-4D 90 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| TOYOTA | ALTIS седан (E15_) | 2.0 D-4D 126 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| TOYOTA | AURIS (NZE18_, ZRE18_) | 1.4 D-4D 90 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| TOYOTA | AURIS (NZE18_, ZRE18_) | 2.0 D-4D 124 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| TOYOTA | COROLLA ALTIS седан (NRE18_, ZRE17_, ZRE18_, NDE18_) | 1.4 D-4D 90 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| TOYOTA | AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) | 1.4 D-4D 90 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| TOYOTA | AURIS TOURING SPORTS (ADE18_, ZWE18_, ZRE18_) | 2.0 D-4D 124 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| TOYOTA | HIACE III фургон (YH7_, LH6_, LH7_, LH5_, YH5_, YH6_) | 2.4 D 4WD 75 л.с. (1989-1995) | 1989–1995 |
| TOYOTA | LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) | 3.0 D-4D (KDJ120_) 204 л.с. (2006-2009) | 2006–2009 |
| TOYOTA | VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 2.0 D-4D 126 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| TOYOTA | VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 2.0 D-4D 124 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| TOYOTA | VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 2.2 D-4D 150 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| TOYOTA | VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 2.2 D-CAT 177 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| TOYOTA | AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 2.0 D-4D 126 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| TOYOTA | AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 2.0 D-4D 124 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| TOYOTA | AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 2.2 D-4D 150 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| TOYOTA | AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 2.2 D-4D 177 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| TOYOTA | AVENSIS универсал (ZRT27, ADT27) | 2.0 D-4D 126 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| TOYOTA | AVENSIS универсал (ZRT27, ADT27) | 2.0 D-4D 124 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| TOYOTA | DYNA c бортовой платформой/ходовая часть (KD_, LY_, TRY2_, K | 3.0 D4d 144 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| TOYOTA | VERSO VAN (_R2_) | D4d (AUR20) 124 л.с. (2012-2018) | 2012–2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H316WK |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 122-17097, 152071758011, 153071762559, 1613724380, 1726553, 2136836, 23390-26140, 23390-26160, 23390-YZZAB, 24.452.00, 26-1095, 28.0002-4126.2, 30-02-256, 30256, 4856, 4856, 50014314, 8028Z-KF-PCS-MS, 9F0168, A120379, A70-0471, ADT32388, BFF8055 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 64 мм |
| Висота | 118 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Prado, Auris, Avensis, HiAce, Dyna |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 118 |
| Діаметр прокладки [мм] | 64 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр [мм] | 86 |
| Розмір різі | 3/4-16 UNF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825,77 ₴





