
Фільтр паливний Toyota RAV 4 2.0-2.2 D 4WD 01-, HENGST FILTER H232WK
583,46 ₴
- В наявності
- Код: H232WK
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Toyota RAV 4 2.0-2.2 D 4WD 01-, HENGST FILTER H232WK.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | COROLLA Wagon (__E11_) | 2.0 D-4D 90 л.с. (2000-2001) | 2000–2001 |
| TOYOTA | COROLLA (_E11_) | 2.0 D-4D 90 л.с. (2000-2001) | 2000–2001 |
| TOYOTA | COROLLA Compact (_E11_) | 2.0 D-4D 90 л.с. (2000-2002) | 2000–2002 |
| TOYOTA | COROLLA Liftback (_E11_) | 2.0 D-4D 90 л.с. (2000-2002) | 2000–2002 |
| TOYOTA | CARINA E седан (_T19_) | 2.0 TD (CT190_) 83 л.с. (1996-1997) | 1996–1997 |
| TOYOTA | CARINA E (_T19_) | 2.0 TD (CT190) 83 л.с. (1996-1997) | 1996–1997 |
| TOYOTA | CARINA E Sportswagon (_T19_) | 2.0 TD (CT190_) 83 л.с. (1996-1997) | 1996–1997 |
| TOYOTA | VITZ (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 1.4 D-4D 90 л.с. (2005-н.в.) | 2005–н.в. |
| TOYOTA | ECHO (SCP1_, NLP1_, NCP1_) | 1.4 D-4D 75 л.с. (2001-2005) | 2001–2005 |
| TOYOTA | RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) | 2.0 D-4D 4WD 116 л.с. (2001-2005) | 2001–2005 |
| TOYOTA | COROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) | 2.0 D-4D 90 л.с. (2002-2004) | 2002–2004 |
| TOYOTA | AVENSIS седан (T25) | 2.0 D-4D 126 л.с. (2006-2008) | 2006–2008 |
| TOYOTA | AVENSIS седан (T25) | 2.2 D-4D 150 л.с. (2005-2008) | 2005–2008 |
| TOYOTA | AVENSIS седан (T25) | 2.2 D-CAT 177 л.с. (2005-2008) | 2005–2008 |
| TOYOTA | AVENSIS Combi (T25) | 2.0 D-4D 126 л.с. (2006-2008) | 2006–2008 |
| TOYOTA | AVENSIS Combi (T25) | 2.2 D-4D 150 л.с. (2005-2008) | 2005–2008 |
| TOYOTA | AVENSIS Combi (T25) | 2.2 D-CAT 177 л.с. (2005-2008) | 2005–2008 |
| TOYOTA | AVENSIS (T25_) | 2.0 D-4D 126 л.с. (2006-2008) | 2006–2008 |
| TOYOTA | AVENSIS (T25_) | 2.2 D-4D 150 л.с. (2005-2008) | 2005–2008 |
| TOYOTA | AVENSIS (T25_) | 2.2 D-CAT 177 л.с. (2005-2008) | 2005–2008 |
| TOYOTA | COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) | 1.4 D 90 л.с. (2004-2007) | 2004–2007 |
| TOYOTA | COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) | 2.0 D-4D 90 л.с. (2002-2006) | 2002–2006 |
| TOYOTA | COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) | 2.0 D-4D 110 л.с. (2002-2006) | 2002–2006 |
| TOYOTA | COROLLA (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) | 2.0 D-4D 116 л.с. (2003-2007) | 2003–2007 |
| TOYOTA | COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) | 1.4 D4-D 90 л.с. (2004-2007) | 2004–2007 |
| TOYOTA | COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) | 2.0 D-4D 90 л.с. (2002-2007) | 2002–2007 |
| TOYOTA | COROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) | 2.0 D-4D 116 л.с. (2004-2007) | 2004–2007 |
| TOYOTA | ALTIS седан (_E12J_, _E12T_) | 1.4 D-4D 90 л.с. (2004-2007) | 2004–2007 |
| TOYOTA | ALTIS седан (_E12J_, _E12T_) | 2.0 D-4D 90 л.с. (2002-2007) | 2002–2007 |
| TOYOTA | ALTIS седан (_E12J_, _E12T_) | 2.0 D-4D 116 л.с. (2004-2007) | 2004–2007 |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H232WK |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 434 440, 101684, 1520037, 152071760681, 1723820, 180061110, 21-00484-SX, 2136757, 23300-26110, 23390-33010, 23390-33020, 23390-33030, 23390-33060, 23390-64450, 23390-YZZAA, 23390-YZZHA, 26-0403, 30-02-295, 30-14 323 0023, 30295, 32068, 4211, 4211 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 65 мм |
| Висота | 123 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Mazda, Subaru |
| Сумісність з моделлю | 626, IS, 6, Yaris, Picnic, 323, IQ, Previa, RAV4, Trezia, Corolla, Avensis, HiAce, Hilux |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 123 |
| Діаметр прокладки [мм] | 65 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр [мм] | 67 |
| Розмір різі | 3/4-16 UNF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 583,46 ₴



