
Фільтр повітряний Toyota RAV4 2.5 16V 12-/Camry 2.0 15-, HENGST FILTER E1483L
740,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: E1483L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota RAV4 2.5 16V 12-/Camry 2.0 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1483L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 17801-0V020, 17801-0V030, 17801-0V040, 1780138010, 17801-38010, 17801-38010-79, 1780138011, 17801-38011, 17801-38011 8E, ADT32297, AP 170/4, LX 2992, LX 2992, TA-1697, TA-1697, TA-1706, TA-1706, WA9900, WG1216372, WG2222708, WG2284574, WA9900, LX 2992 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 268 мм |
| Внутрішній діаметр | 180 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, ES, LS |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 36 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 268 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740,32 ₴




