
Фільтр повітряний Toyota Rav4/Camry 2.5Hybrid 17-/C-HR/Corolla 1.2/2.0 16-/Lexus ES/RX/NX 2.5 18-, HENGST FILTER E1685L
603,05 ₴
- В наявності
- Код: E1685L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota Rav4/Camry 2.5Hybrid 17-/C-HR/Corolla 1.2/2.0 16-/Lexus ES/RX/NX 2.5 18-, HENGST FILTER E1685L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) | 2.5 (AXVA70_, AXVA70) 206 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| TOYOTA | HIGHLANDER (GSU7_, AXUH7_) | 2.5 Hybrid AWD (AXUH78) 245 л.с. (2022-н.в.) | 2022–н.в. |
| TOYOTA | MIRAI (JPD1_) | FCV (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| TOYOTA | C-HR (_X1_) | 1.2 (NGX10_) 116 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| TOYOTA | C-HR (_X1_) | 1.2 4WD (NGX50) 131 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| TOYOTA | C-HR (_X1_) | 1.2 4WD (NGX50_) 116 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| TOYOTA | C-HR (_X1_) | 2.0 (ZGX10_) 148 л.с. (2016-н.в.) | 2016–н.в. |
| TOYOTA | RAV 4 V (_A5_, _H5_) | 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) 222 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| LEXUS | UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) | 200 (MZAA10) 150 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
| LEXUS | UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) | 200 (MZAA10) 171 л.с. (2018-н.в.) | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1685L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-17240, 1500640, 17801-0T060, 1780177050, 17801-77050, 17801-F0020, 17801-F0040, 184066, 30-12 321 0046, 600 820, A2725, A3067, ADT322131, AP 178/4, C 27 063, CA12289, CP 0261, DP1110.10.0643, LX 4529, LX 4529, PA7947, T178010T06, T17801-0T06 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, Mirai, Highlander, UX |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 38 |
| Довжина [мм] | 270 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 151 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603,05 ₴



