
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.2CRDi/2.7 V6 06-09, HENGST FILTER E1211L
475,70 ₴
- В наявності
- Код: E1211L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe 2.2CRDi/2.7 V6 06-09, HENGST FILTER E1211L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi 139 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi 155 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi 4x4 139 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi 4x4 155 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi GLS 150 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.7 170 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.7 4x4 170 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.7 V6 GLS 189 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| HYUNDAI | SANTA FE II (CM) | 2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1211L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 180072310, 184367, 20-0H-H14, 20H14, 26-0562, 2735-LF-PCS-MS, 28.0002-0275.2, 28113-2B000, 30.403.00, 37-12 321 0021, 70174, 820 102, 8A0248, A10159, A1328, A140509, A2310, A52-0406, A63178, ADG02263, AP 122/7, AR1711PMJ, B130G0107, B13CR0033, BFA2459 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 271 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61 |
| Довжина [мм] | 271 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 175 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475,70 ₴


