
Фільтр повітряний Skoda Fabia/Kamiq/Karoq/Octavia/Rapid/VW Caddy/Golf/Polo/Taos 1.6MPI/SRE 14-, HENGST FILTER E1163L
563,64 ₴
- В наявності
- Код: E1163L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Skoda Fabia/Kamiq/Karoq/Octavia/Rapid/VW Caddy/Golf/Polo/Taos 1.6MPI/SRE 14-, HENGST FILTER E1163L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| SKODA | YETI (5L) | 1.6 110 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| SKODA | RAPID Spaceback (NH1) | 1.6 SRE 110 л.с. (2015-2019) | 2015–2019 |
| SKODA | RAPID (NH3) | 1.6 110 л.с. (2015-2019) | 2015–2019 |
| SKODA | RAPID (NH3) | 1.6 SRE 90 л.с. (2015-2019) | 2015–2019 |
| SKODA | FABIA (NJ3) | 1.6 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| SKODA | OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) | 1.6 110 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| SKODA | OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) | 1.6 110 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| SKODA | KAROQ (NU7) | 1.6 SRE 110 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| SKODA | FABIA III универсал (NJ5) | 1.6 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| SKODA | OCTAVIA IV (NX3) | 1.6 SRE 110 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| SKODA | OCTAVIA IV Combi (NX5) | 1.6 SRE 110 л.с. (2020-н.в.) | 2020–н.в. |
| SKODA | SCALA (NW1) | 1.6 SRE 110 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| SKODA | KAMIQ (NW4) | 1.6 SRE 110 л.с. (2019-н.в.) | 2019–н.в. |
| SKODA | FABIA IV (PJ3) | 1.6 110 л.с. (2021-н.в.) | 2021–н.в. |
| VW | JETTA IV (162, 163) | 1.6 110 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| VW | JETTA IV (162, 163) | 1.6 MPi 90 л.с. (2015-2018) | 2015–2018 |
| VW | POLO (6R, 6C) | 1.6 (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| VW | POLO (6R, 6C) | 1.6 110 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| VW | CADDY IV универсал (SAB, SAJ) | 1.6 110 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| VW | CADDY IV фургон (SAA, SAH) | 1.6 110 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| VW | GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) | 1.6 110 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| VW | GOLF VII Variant (BA5, BV5) | 1.6 110 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| VW | GOLF SPORTSVAN (AM1, AN1) | 1.6 110 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| VW | POLO седан (602, 604, 612, 614) | 1.6 90 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| VW | POLO седан (602, 604, 612, 614) | 1.6 110 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| SEAT | IBIZA V (KJ1) | 1.6 110 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1163L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04E 129 620 A, 04E 129 620 C, 04E 129 620 C, 04E 129 620 F, 103007, 1118610100, 116 063, 18712, 18712, 21014-LF-PCS-MS, 26-2426, 30.713.00, 50019010, 71-01940-SX, A0719, A1011, A141783, A-31270, A63247, ADV182274, AP 139/7, AR21014PM, BFA2611, C 21 014 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Rapid, Jetta, Fabia, Octavia, Golf, Yeti, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 35 |
| Довжина [мм] | 206 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563,64 ₴



