
Фільтр повітряний Volvo S60/V70 / XC70/XC90 2.4D/D5 01-14, HENGST FILTER E512L
622,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: E512L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Volvo S60/V70 / XC70/XC90 2.4D/D5 01-14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E512L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100377, 121-56090, 1500498, 1638026380, 18483, 18483, 2133525, 23129-LF-PCS-MS, 26-0727, 28.0002-0517.2, 30.366.00, 30636833, 512 321 0001, 600 636, 60117, 8A0155, A0452, A1290, A141314, A2267, A63151, ADF122218, AP 165/5, AR10499PMS, B13MR0071, BFA2120 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 67 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, S60, V70, XC70 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 67 |
| Довжина [мм] | 226 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 622,71 ₴



