
Фільтр повітряний Fiat 500X/Jeep Compass/Renegade 1.4 Multiair/1.6-2.0 Multijet CRD/1.6E-torQ 14-, HENGST FILTER E1347L
543,90 ₴
- В наявності
- Код: E1347L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Fiat 500X/Jeep Compass/Renegade 1.4 Multiair/1.6-2.0 Multijet CRD/1.6E-torQ 14-, HENGST FILTER E1347L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| FIAT | 500X | 1.4 136 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FIAT | 500X | 1.4 140 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FIAT | 500X | 1.4 4x4 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| FIAT | 500X | 1.6 (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FIAT | 500X | 1.6 D Multijet 114 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FIAT | 500X | 1.6 D Multijet 120 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FIAT | 500X | 2.0 D Multijet 4x4 136 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| FIAT | 500X | 2.0 D Multijet 4x4 140 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| JEEP | RENEGADE вездеход закрытый (BU) | 1.4 140 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| JEEP | RENEGADE вездеход закрытый (BU) | 1.4 4x4 170 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| JEEP | RENEGADE вездеход закрытый (BU) | 1.6 110 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| JEEP | RENEGADE вездеход закрытый (BU) | 1.6 CRD 120 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| JEEP | RENEGADE вездеход закрытый (BU) | 2.0 CRD 4x4 140 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| JEEP | RENEGADE вездеход закрытый (BU) | 2.0 CRD 4x4 170 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| JEEP | COMPASS (MP, M6) | 1.4 MultiAir 140 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| JEEP | COMPASS (MP, M6) | 1.4 MultiAir Привод на все колеса 170 л.с. (2017-н.в.) | 2017–н.в. |
| JEEP | RENEGADE VAN (BU, B1) | 1.4 140 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| JEEP | RENEGADE VAN (BU, B1) | 1.4 4x4 170 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| JEEP | RENEGADE VAN (BU, B1) | 1.6 E-torQ 110 л.с. (2014-2018) | 2014–2018 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1347L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500549, 153071762357, 1694140780, 21002-LF-PCS-MS, 212 321 0026, 26-1581, 2638466, 28.0002-0489.2, 30.677.00, 48508, 50014702, 51977574, 585818, 600 537, 60015, 70 94 8508, 8A0642, A0646, A10348, A142137, A1814, A-22500, A2589, A63688, ADL142217 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 66 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500x, Renegade |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 66 |
| Довжина [мм] | 208 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 188 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 543,90 ₴




