
Фільтр повітряний MB C-class (W203)/E-class (W210) 2.2CDI OM611/2.7CDI OM612 00-07, HENGST FILTER E397L01
630,56 ₴
- В наявності
- Код: E397L01
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB C-class (W203)/E-class (W210) 2.2CDI OM611/2.7CDI OM612 00-07, HENGST FILTER E397L01.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| MERCEDES-BENZ | S-CLASS (W220) | S 320 CDI (220.026, 220.126) 197 л.с. (1999-2002) | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ | G-CLASS (W463) | G 270 CDI (463.322, 463.323) 156 л.с. (2001-н.в.) | 2001–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | M-CLASS (W163) | ML 270 CDI (163.113) 163 л.с. (1999-2005) | 1999–2005 |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS (W203) | C 200 CDI 102 л.с. (2001-2007) | 2001–2007 |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS (W203) | C 200 CDI (203.004) 116 л.с. (2000-2007) | 2000–2007 |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS (W203) | C 220 CDI (203.006) 136 л.с. (2000-2007) | 2000–2007 |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS (W203) | C 220 CDI (203.006) 143 л.с. (2000-2007) | 2000–2007 |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS (W203) | C 270 CDI (203.016) 170 л.с. (2000-2007) | 2000–2007 |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS T-Model (S203) | C 200 CDI (203.204) 116 л.с. (2001-2007) | 2001–2007 |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS T-Model (S203) | C 200 CDI (203.204, 203.207) 102 л.с. (2001-2007) | 2001–2007 |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS T-Model (S203) | C 220 CDI (203.206) 143 л.с. (2001-2007) | 2001–2007 |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS T-Model (S203) | C 270 CDI (203.216) 170 л.с. (2001-2007) | 2001–2007 |
| MERCEDES-BENZ | C-CLASS Coupe Sport (CL203) | C 220 CDI (203.706) 143 л.с. (2001-2008) | 2001–2008 |
| MERCEDES-BENZ | CLK (C209) | 270 CDI (209.316) 170 л.с. (2002-2009) | 2002–2009 |
| MERCEDES-BENZ | G-CLASS (W461) | G 270 CDI 156 л.с. (2003-н.в.) | 2003–н.в. |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS (W210) | E 200 CDI (210.007) 102 л.с. (1998-2002) | 1998–2002 |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS (W210) | E 200 CDI (210.007) 116 л.с. (1999-2002) | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS (W210) | E 220 CDI (210.006) 143 л.с. (1999-2002) | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS (W210) | E 270 CDI (210.016) 170 л.с. (1999-2002) | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS (W210) | E 320 CDI (210.026) 197 л.с. (1999-2002) | 1999–2002 |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS Break (S210) | E 220 T CDI (210.206) 143 л.с. (1999-2003) | 1999–2003 |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS Break (S210) | E 270 T CDI (210.216) 170 л.с. (1999-2003) | 1999–2003 |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS Break (S210) | E 300 T Turbo-D (210.225) 177 л.с. (1996-1999) | 1996–1999 |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS Break (S210) | E 320 T CDI (210.226) 197 л.с. (1999-2003) | 1999–2003 |
| MERCEDES-BENZ | E-CLASS c бортовой платформой/ходовая часть (VF210) | E 270 CDI (210.616) 170 л.с. (1999-2002) | 1999–2002 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E397L01 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 012 321 0000, 1 457 433 065, 1500083, 152071761671, 16633, 16633, 180067810, 2133191, 26-0027, 28.0002-0036.2, 30.148.00, 31416, 36ME004, 38145-LF-PCS-MS, 400 520, 50013435, 585066, 60852, 611 094 00 04, 611 094 01 04, 611 094 03 04, 613 094 00 04 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 378 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, G-Class, C-Class |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 378 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630,56 ₴



