
Фільтр паливний Renault Megane I/Kangoo 1.9D/1.9dTi 96-, HENGST FILTER E61KP D90
256,29 ₴
- Готово до відправки
- Код: E61KP D90
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Renault Megane I/Kangoo 1.9D/1.9dTi 96-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E61KP D90 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 457 431 712, 1520095, 152071760551, 172090, 2136713, 26.690.00, 26-0292, 28.0002-4083.2, 30-ECO008, 3ECO008, 4247, 4247, 587916, 63234, 700 234, 71994, 77 00 113 233, 77 00 116 000, 77 01 206 119, 822X-KF-PCS-MS, 9F0161, A120146, ADR162305, BFF8097 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Висота | 78 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Kangoo, Clio, Megane |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 78 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 78 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,29 ₴


