
Фільтр повітряний Volvo S60/S80/V70/XC60/XC70 1.5 T2-T3/1.6-2.0 T3-T6/2.0-2.4 D2-D6 07-18, HENGST FILTER E1000L
717,15 ₴
- В наявності
- Код: E1000L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Volvo S60/S80/V70/XC60/XC70 1.5 T2-T3/1.6-2.0 T3-T6/2.0-2.4 D2-D6 07-18, HENGST FILTER E1000L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| VOLVO | V70 III (BW) | 1.6 D 109 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 1.6 DRIVe / D2 114 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 1.6 T4F 180 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.0 T 203 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.4 D 163 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | 2.4 D 175 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D2 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D3 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D3 136 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D3 / D4 163 л.с. (2010-2015) | 2010–2015 |
| VOLVO | V70 III (BW) | D4 181 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D4 AWD 163 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D4 AWD 181 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D5 185 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D5 205 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D5 215 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D5 AWD 185 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D5 AWD 205 л.с. (2009-н.в.) | 2009–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | D5 AWD 215 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | T4 (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | T4 180 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | T5 241 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VOLVO | V70 III (BW) | T5 245 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| VOLVO | S80 II (AS) | 1.6 D DRIVe 109 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VOLVO | S80 II (AS) | 1.6 DRIVe 114 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| VOLVO | S80 II (AS) | 2.0 Drive- E 243 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| VOLVO | S80 II (AS) | 2.0 T 203 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
| VOLVO | S80 II (AS) | 2.0 T5 220 л.с. (2014-н.в.) | 2014–н.в. |
| VOLVO | S80 II (AS) | 2.4 D 163 л.с. (2006-н.в.) | 2006–н.в. |
| VOLVO | S80 II (AS) | 2.4 D 175 л.с. (2010-н.в.) | 2010–н.в. |
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1000L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 101661, 108316, 1500445, 1512-3156, 153071762393, 1613722980, 2133091, 26-0975, 28.0002-0082.2, 30.341.00, 30748212, 31370161, 31650021, 35177-LF-PCS-MS, 36VL000, 512 321 0004, 600 637, 60989, 8A0170, A0462, A1289, A141011, A2266, A-24240, A63340 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, XC60, XC70, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 350 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 226 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717,15 ₴

