
Фільтр повітряний Lexus ES 2.5 12-18/Toyota Camry 2.0-2.5 06-/Venza 2.7 08-16, HENGST FILTER E1288L
443,27 ₴
- В наявності
- Код: E1288L
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Lexus ES 2.5 12-18/Toyota Camry 2.0-2.5 06-/Venza 2.7 08-16, HENGST FILTER E1288L.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | CAMRY седан (_XV4_) | 2.0 VVT-i 147 л.с. (2006-2011) | 2006–2011 |
| TOYOTA | CAMRY седан (_XV4_) | 2.4 VVTi 158 л.с. (2006-2011) | 2006–2011 |
| TOYOTA | CAMRY седан (_XV4_) | 2.4 VVTi 167 л.с. (2006-2011) | 2006–2011 |
| TOYOTA | CAMRY седан (_XV4_) | 2.4 VVTi 173 л.с. (2006-2011) | 2006–2011 |
| TOYOTA | CAMRY седан (AVV5_, XV5_) | 2.0 148 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| TOYOTA | CAMRY седан (AVV5_, XV5_) | 2.5 (ASV50) 181 л.с. (2011-н.в.) | 2011–н.в. |
| TOYOTA | VENZA (GGV1_, AGV1_) | 2.7 185 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| TOYOTA | VENZA (GGV1_, AGV1_) | 2.7 4WD 185 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| LEXUS | ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) | 250 184 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| LEXUS | ES (AVV6_, GSV6_, ASV6_) | 300h 160 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1288L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1667449880, 17801-0H030, 17801-0H050, 17801-0H080, 17801-28030, 19372643, 26-0966, 28.0002-0535.2, 30.721.00, 30009-LF-PCS-MS, 30-12 321 0035, 50014998, A1019, A10297, A140818, A2722, A3064, A-3303, ADT322114, AP 144/2, B130170117, B13MR0149, BFA2401 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza, Camry, ES |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 43 |
| Довжина [мм] | 293 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443,27 ₴



