
Сальник колінвалу (передній) Renault Megane 2.0 CVT 09- (46x58x7), ELRING 023.530
212,10 ₴
- В наявності
- Код: 023.530
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) Renault Megane 2.0 CVT 09- (46x58x7), ELRING 023.530. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
023.530
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
023.530 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — 100 NX (B13) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GTI 143 л.с. | 1991–1994 |
| NISSAN — 200 SX (S14) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 16V 160 л.с. | 1993–1999 |
| 2.0 i 16V Turbo 200 л.с. | 1993–1999 |
| NISSAN — AXXESS (M11) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 133 л.с. | 1992–1994 |
| 2.4 i 4x4 133 л.с. | 1992–1994 |
| NISSAN — BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D (FSLT72, T12) 67 л.с. | 1986–1990 |
| NISSAN — MISTRAL II (R20) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD 118 л.с. | 1996–н.в. |
| 2.4 4WD 116 л.с. | 1996–2002 |
| 2.4 i 12V 4WD 124 л.с. | 1993–1996 |
| NISSAN — NOMAD автобус (C22) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D (ULC22) 64 л.с. | 1986–1995 |
| NISSAN — PRIMERA (P10) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 131 л.с. | 1990–1996 |
| 2.0 16V 115 л.с. | 1990–1996 |
| 2.0 16V 4x4 115 л.с. | 1991–1996 |
| 2.0 GT 150 л.с. | 1990–1996 |
| 2.0 i 125 л.с. | 1995–1996 |
| NISSAN — PRIMERA (P12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Break (W10) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 116 л.с. | 1990–1998 |
| NISSAN — PRIMERA Hatchback (P10) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 143 л.с. | 1990–1993 |
| 2.0 16V 116 л.с. | 1990–1996 |
| 2.0 16V 4x4 115 л.с. | 1991–1996 |
| 2.0 i 125 л.с. | 1995–1996 |
| NISSAN — PRIMERA Hatchback (P12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Traveller (WP12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PULSAR III Наклонная задняя часть (N14) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 16V 143 л.с. | 1990–1995 |
| NISSAN — PULSAR V Наклонная задняя часть (N14) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GTI 16V 143 л.с. | 1990–1995 |
| 2.0 GTI-R 4x4 220 л.с. | 1990–1995 |
| NISSAN — SERENA (C23M) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 126 л.с. | 1992–2001 |
| 2.0 D 67 л.с. | 1992–2001 |
| NISSAN — X-TRAIL (T31) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 FWD 141 л.с. | 2007–2013 |
| RENAULT — CLIO III (BR0/1, CR0/1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K) 139 л.с. | 2006–н.в. |
| RENAULT — CLIO IV (BH_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 RS 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 RS Trophy | 2015–н.в. |
| RENAULT — ESPACE V (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TCe 200 | 2015–н.в. |
| 1.8 TCe 225 225 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — FLUENCE (L30_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 143 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) 140 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — GRAN TOUR III универсал (KZ0/1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V (JZ0G) 140 л.с. | 2009–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS II (HC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TCe 145 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 023.530 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Infiniti, Ford, Samsung |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Silvia, SM5, Juke, Koleos, Patrol, Espace, Sunny, QX56, Laguna, Primera, QX60, Pulsar, Puma, Teana, Qashqai, Pick Up, Terrano, Tiida, Prairie, 200SX, G20, Clio, Maverick, QX80, Megane, Almera, Sentra, 100NX, Vanette, Murano, Scenic, Navara, Fluence, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 58 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,10 ₴




