
Сальник півосі (задньої) MB 609D (80x100x12), ELRING 008.354
332,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 008.354
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі (задньої) MB 609D (80x100x12), ELRING 008.354. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
008.354
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
008.354 (ELRING)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 008.354 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 12 мм |
| Матеріал | NBR |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 12 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 100 |
| Тип сальника вала | BS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332,64 ₴





