
Прокладка насосу вакуумного VW Golf/Passat 06-09, ELRING 750.450
96,64 ₴
- Готово до відправки
- Код: 750.450
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка насосу вакуумного VW Golf/Passat 06-09, ELRING 750.450. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
750.450
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
750.450 (ELRING)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 06D 145 117 A, 06D 145 117 A, 06D 145 117 A, 06D 145 117 A, 06D 145 117 A, 750.450 |
| Виробник | ELRING |
| Внутрішній діаметр | 56 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 61 |
| Товщина (мм) | 2,5 |
| Форма | Ущільнене кільце круглого перерізу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96,64 ₴

