
Сальник дифференціал (45x98.3mm) MB S-class/E-class (W202/S204) 91-, ELRING 905.920
348,83 ₴
- В наявності
- Код: 905.920
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник дифференціал (45x98.3mm) MB S-class/E-class (W202/S204) 91-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 01031604B, 025 997 26 47, 10 93 4974, 1017633, 34974, 408 193, 905.920, A 024 997 46 47, A 025 997 26 47, A 210 997 02 46, ABE9004, ABE9004(NSK), ABE9004(NTN), BR 6203 2RS/M, CBE58117AS, WG1195684, WG1220617, WG1794645, WG2231716, WG2285065, 34974 |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 98.3 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, SLC, C-Class, SL, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 2 [мм] | 16,8 |
| Висота [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 116 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 98,3 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Тип сальника вала | A/BS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 348,83 ₴




