
Сальник насосу масляного АКПП Mitsubishi Galant/Lancer 2.0 -97 (17x28x7), ELRING 050.300
91,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 050.300
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник насосу масляного АКПП Mitsubishi Galant/Lancer 2.0 -97 (17x28x7), ELRING 050.300. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
050.300
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
050.300 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — GALANT II (A16_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GLS (A163) 102 л.с. | 1980–1984 |
| MITSUBISHI — GALANT II Break (A16_V) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GLX (A163V) 102 л.с. | 1980–1983 |
| MITSUBISHI — GALANT III (E1_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GLS (E15A) 102 л.с. | 1984–1990 |
| 2.0 Turbo ECi (E15A) 150 л.с. | 1984–1990 |
| MITSUBISHI — LANCER (A17_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Turbo ECi (A176) 170 л.с. | 1981–1983 |
| MITSUBISHI — NIMBUS (D0_V/W, UA, UB, UC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4WD (D08W) 102 л.с. | 1985–1991 |
| MITSUBISHI — SAPPORO II (A16_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 GSL (A164A) 102 л.с. | 1980–1983 |
| 2.0 GSR (A164A) 112 л.с. | 1980–1984 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 050.300 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Сумісність з моделлю | Space Wagon, Sapporo, Galant, Lancer |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 7 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 28 |
| Захист від пилу | без пилозахисного краю |
| Тип сальника вала | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91,82 ₴




