
Сальник вала первинного КПП VW T2/T3 -92 (22.2x40x17), ELRING 043.605
119,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: 043.605
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник вала первинного КПП VW T2/T3 -92 (22.2x40x17), ELRING 043.605. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
043.605
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
043.605 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BEETLE (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1200 1.2 (11) 34 л.с. | 1960–1985 |
| 1300 (11) 40 л.с. | 1965–1970 |
| 1300 1.3 37 л.с. | 1965–1970 |
| 1300 1.3 (11) 44 л.с. | 1970–1973 |
| 1302 39 л.с. | 1970–1975 |
| 1302 (11) 50 л.с. | 1970–1972 |
| 1302 1.2 (11) 34 л.с. | 1969–1972 |
| 1302 1.3 (11) 44 л.с. | 1970–1972 |
| VW — CARAVELLE III автобус (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 50 л.с. | 1979–1982 |
| 1.6 D 50 л.с. | 1981–1987 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1984–1992 |
| 1.6 TD Syncro 70 л.с. | 1986–1992 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1986–1992 |
| 1.9 60 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 78 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 83 л.с. | 1983–1985 |
| 1.9 90 л.с. | 1983–1985 |
| 1.9 Syncro 78 л.с. | 1985–1992 |
| 2.0 70 л.с. | 1979–1982 |
| 2.1 112 л.с. | 1984–1992 |
| 2.1 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 87 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 i 92 л.с. | 1989–1992 |
| 2.1 KAT 95 л.с. | 1989–1992 |
| 2.1 Syncro 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 Syncro 112 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 Syncro 87 л.с. | 1986–1992 |
| VW — K 70 (48) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 75 л.с. | 1970–1971 |
| 1.6 90 л.с. | 1970–1974 |
| 1.8 100 л.с. | 1973–1974 |
| VW — TRANSPORTER III c бортовой платформой/ходовая часть (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 50 л.с. | 1981–1987 |
| 1.6 TD 70 л.с. | 1984–1992 |
| 1.6 TD Syncro 69 л.с. | 1986–1992 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1989–1992 |
| 1.9 78 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 60 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 83 л.с. | 1984–1989 |
| 1.9 Syncro 78 л.с. | 1984–1992 |
| 2.0 69 л.с. | 1979–1986 |
| 2.1 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 112 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 i 92 л.с. | 1989–1992 |
| 2.1 Syncro 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 Syncro 112 л.с. | 1986–1992 |
| VW — TRANSPORTER III фургон (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 50 л.с. | 1979–1982 |
| 1.6 D 50 л.с. | 1981–1987 |
| 1.6 TD 69 л.с. | 1984–1992 |
| 1.6 TD Syncro 69 л.с. | 1986–1992 |
| 1.7 D 57 л.с. | 1989–1992 |
| 1.9 60 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 78 л.с. | 1982–1992 |
| 1.9 90 л.с. | 1983–1989 |
| 1.9 83 л.с. | 1984–1989 |
| 1.9 Syncro 78 л.с. | 1984–1992 |
| 2.0 69 л.с. | 1979–1986 |
| 2.1 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 112 л.с. | 1986–1992 |
| 2.1 i 92 л.с. | 1989–1992 |
| 2.1 Syncro 95 л.с. | 1985–1992 |
| 2.1 Syncro 112 л.с. | 1986–1992 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 01036323B, 04.3605, 043.605, 101 944, 113 311 113 A, 113 311 113 A, 113 311 113 A, 113 311 113 A, 113 311 113 A, 113 311 113 B, 113 311 113 D, 113 311 113 D, 113 311 113 D, 113 311 113 D, 113 311 113 D, 113.311.113.A, 28.0034, 303110113113A, 35315 |
| Внутрішній діаметр | 22.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 17 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | 10, 1500,1600, Transporter, Kaefer, 181, Karmann, 914, 911, 912 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 17 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119,39 ₴



