
Сальник колінвалу (задній) Chevrolet Aveo/ Daewoo Matiz 0.8-1.2 03- (60x80x8), ELRING 166.180
145,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 166.180
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (задній) Chevrolet Aveo/ Daewoo Matiz 0.8-1.2 03- (60x80x8), ELRING 166.180. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
166.180
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
166.180 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BYD — FLYER (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 39 л.с. | 2001–2008 |
| 0.8 50 л.с. | 2001–2008 |
| 0.9 42 л.с. | 2003–2006 |
| CHEVROLET — AVEO седан (T250, T255) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 72 л.с. | 2006–2007 |
| CHEVROLET — MATIZ (M200, M250) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 52 л.с. | 2005–н.в. |
| 0.8 LPG 52 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.0 64 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.0 67 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.0 LPG 67 л.с. | 2005–н.в. |
| CHEVROLET — SPARK (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 50 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.0 SX 63 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — DAMAS Автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 Luxe 39 л.с. | 1995–1998 |
| DAEWOO — DAMAS Фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 39 л.с. | 1991–1998 |
| 0.8 38 л.с. | 1995–1998 |
| DAEWOO — KALOS (KLAS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 72 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — MATIZ (KLYA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 52 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.0 64 л.с. | 2003–н.в. |
| DAEWOO — TICO (KLY3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 48 л.с. | 1995–2000 |
| 0.8 52 л.с. | 1996–2000 |
| FSO — MATIZ (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 52 л.с. | 2000–2005 |
| 1.0 64 л.с. | 2000–2005 |
| SUZUKI — ALTO (CM11, CL11, CP11, CN11, CP21, CN21, CM21, CL21, CS22, (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 | 1988–1993 |
| SUZUKI — ALTO II (EC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 (SB308/CA) 39 л.с. | 1986–1993 |
| SUZUKI — ALTO (SS80) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 (SS80F, SS80G) 39 л.с. | 1982–1985 |
| SUZUKI — CARRY фургон (ST90V) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 37 л.с. | 1980–1985 |
| SUZUKI — WAGON R+ (EM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (MA61) 65 л.с. | 1998–2000 |
| UZ-DAEWOO — MATIZ Наклонная задняя часть (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 52 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.0 63 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 166.180 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 8 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | BYD, Chevrolet, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Spark, LJ80, Carry, ALTO, Matiz, Flyer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | MVG (кремнийорганічний каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145,95 ₴




