
Прокладка ГБЦ Audi A6 2.5TDI (3 метки) (1.2mm), ELRING 447.492
1 037,99 ₴
- Під замовлення
- Код: 447.492
Відправка з 07 квітня 2026+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Audi A6 2.5TDI (3 метки) (1.2mm), ELRING 447.492. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
447.492
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
447.492 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8D2, B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2000 |
| AUDI — A4 (8E2, B6) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2004 |
| AUDI — A4 (8EC, B7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2004–2006 |
| AUDI — A4 Avant (8D5, B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2001 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2001 |
| AUDI — A4 Avant (8E5, B6) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2002 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2004 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2001–2004 |
| AUDI — A4 Avant (8ED, B7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2004–2006 |
| AUDI — A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| AUDI — A6 (4B2, C5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| AUDI — A6 Avant (4B5, C5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2005 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| AUDI — A8 (4D2, 4D8) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 180 л.с. | 2000–2002 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2002 |
| AUDI — ALLROAD (4BH, C5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI quattro 180 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI quattro 163 л.с. | 2003–2005 |
| SKODA — SUPERB (3U4) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 155 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2008 |
| VW — PASSAT (3B2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| VW — PASSAT (3B3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 180 л.с. | 2003–2005 |
| VW — PASSAT Variant (3B5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1998–2000 |
| 2.5 TDI Syncro/4motion 150 л.с. | 1998–2000 |
| VW — PASSAT Variant (3B6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 150 л.с. | 2000–2005 |
| 2.5 TDI 4motion 180 л.с. | 2003–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0056007, 059 103 383 BS, 059 103 383 BS, 059 103 383 BS, 059 103 383 BS, 059 103 383 BS, 10125820, 104775-3853, 11-25071-SX, 415008P, 447.492, 501-85117, 61-34145-20, AC5980, CH4501J, DRM21215, HGW912, SH-0643, WG1003194, WG1086379, WG1096897, WG1103394 |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Проекція поршня від | 0.54 мм |
| Проекція поршня до | 0.65 мм |
| Діаметр | 79 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 0,65 |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 0,54 |
| Діаметр [мм] | 79 |
| Кількість пазів/ отворів | 3 |
| Кількість шарів | 4 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,2 |
| Товщина (мм) | 1,2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037,99 ₴


