
Прокладка ГБЦ Opel Astra G/Vectra C 2.2 16V (0.5mm), ELRING 807.801
1 379,76 ₴
- В наявності
- Код: 807.801
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Прокладка ГБЦ Opel Astra G/Vectra C 2.2 16V (0.5mm)
- Виробник - ELRING
- Артикул - 807.801
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 807.801 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 0.5 мм |
| Товщина після затягування | 0.5 мм |
| Діаметр | 87.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira, Croma, Speedster, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 87,3 |
| Кількість шарів | 2 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 0,5 |
| Товщина (мм) | 0,5 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 257.910 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 379,76 ₴


