
Прокладка ГБЦ VW Caddy II 1.9D (3 метки), ELRING 914.873
1 211,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: 914.873
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ VW Caddy II 1.9D (3 метки), ELRING 914.873. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
914.873
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
914.873 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 4000 (89, 89Q, 8A, B3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 68 л.с. | 1989–1991 |
| AUDI — 80 (8C, B4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1994 |
| AUDI — 80 Avant (8C, B4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1994 |
| MOSKVICH — ALEKO (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1993–2001 |
| SEAT — CORDOBA (6K1, 6K2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 68 л.с. | 1993–1996 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1996–1996 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1993–1996 |
| SEAT — IBIZA II (6K1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1993–1996 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1993–1996 |
| SEAT — INCA (6K9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–2003 |
| SEAT — TOLEDO (1L) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 68 л.с. | 1991–1999 |
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–1999 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1999 |
| SKODA — FELICIA II (6U1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1998–2001 |
| SKODA — FELICIA II универсал (6U5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1998–2001 |
| SKODA — FELICIA (6U1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–1998 |
| SKODA — FELICIA пикап (797) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1997–2002 |
| SKODA — FELICIA универсал (6U5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–1998 |
| VW — CADDY II VAN (9K9B) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–2004 |
| VW — CADDY II пикап (9U7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1996–2000 |
| VW — CADDY II фургон (9K9A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 64 л.с. | 1995–2004 |
| VW — EUROVAN / CARAVELLE IV автобус (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| VW — EUROVAN IV фургон (70XA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 61 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 D 60 л.с. | 1990–1995 |
| 1.9 TD 68 л.с. | 1992–2003 |
| VW — GOLF III (1H1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 65 л.с. | 1991–1997 |
| 1.9 TD,GTD 75 л.с. | 1991–1997 |
| VW — GOLF III Van (1H1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 75 л.с. | 1991–1995 |
| VW — GOLF III Variant (1H5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 65 л.с. | 1993–1999 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1993–1999 |
| VW — GOLF Van III Variant (1H5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 64 л.с. | 1993–1999 |
| VW — JETTA III (1H2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 65 л.с. | 1991–1998 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1998 |
| VW — PASSAT (315, 3A5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TD 75 л.с. | 1993–1996 |
| VW — PASSAT (3A2, 35I) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D 68 л.с. | 1989–1993 |
| 1.9 TD 75 л.с. | 1991–1996 |
| VW — PASSAT Variant (3A5, 35I) (2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 914.873 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.61 мм |
| Товщина після затягування | 1.61 мм |
| Проекція поршня від | 0.93 мм |
| Проекція поршня до | 1.02 мм |
| Діаметр | 81 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Сумісність з маркою | Москвич, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Aleko, Felicia, Transporter, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 1,02 |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 0,93 |
| Діаметр [мм] | 81 |
| Кількість шарів | 4 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 1,2 |
| Товщина (мм) | 1,2 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 819.824 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 211,02 ₴




