
Сальник колінвалу (передній) BMW 3 (E90)/5 (F10) (55x68x8) N47/B57, ELRING 584.160
546,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 584.160
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) BMW 3 (E90)/5 (F10) (55x68x8) N47/B57, ELRING 584.160. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
584.160
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
584.160 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E90) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–2011 |
| 318 d 143 л.с. | 2005–2011 |
| 318 d 136 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–2011 |
| 320 d 177 л.с. | 2007–2011 |
| 320 d 184 л.с. | 2010–2011 |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–2011 |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–2011 |
| 325 d 204 л.с. | 2010–2011 |
| 330 d 245 л.с. | 2009–2011 |
| 330 d xDrive 245 л.с. | 2009–2011 |
| BMW — 3 (F30, F35, F80) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d | 2015–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 318 d xDrive | 2015–н.в. |
| 318 d xDrive 143 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d | 2015–н.в. |
| 320 d 163 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 320 d xDrive | 2015–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2011–н.в. |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 325 d | 2016–н.в. |
| 325 d 218 л.с. | 2011–н.в. |
| 330 d | 2015–н.в. |
| 330 d 258 л.с. | 2012–н.в. |
| 330 d xDrive | 2015–н.в. |
| 330 d xDrive 258 л.с. | 2013–н.в. |
| 335 d xDrive 313 л.с. | 2013–н.в. |
| BMW — 3 Touring (E91) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 d 116 л.с. | 2009–н.в. |
| 318 d 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 318 d 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 197 л.с. | 2007–2010 |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2010–2012 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 163 л.с. | 2009–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 330 d 245 л.с. | 2009–н.в. |
| 330 d xDrive 245 л.с. | 2009–н.в. |
| BMW — 3 купе (E92) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 320 d 197 л.с. | 2006–2010 |
| 320 d 200 л.с. | 2010–2013 |
| 320 d 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 320 d 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 320 d xDrive 197 л.с. | 2008–2010 |
| 320 d xDrive 200 л.с. | 2010–2013 |
| 320 d xDrive 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 320 d xDrive 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 325 d 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 330 d 245 л.с. | 2009–н.в. |
| BMW — X5 (E70) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 50 d 381 л.с. | 2011–н.в. |
| xDrive 30 d 245 л.с. | 2010–н.в. |
| xDrive 40 d 306 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 584.160 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Mini, Toyota, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3, Mini Clubvan, 7-Series, RAV4, Clubman, Auris, Avensis, D3, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 8 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 68 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AW/BS OF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546,51 ₴




