
Сальник вала первинного КПП Renault Magnum/Premium 00- (20x30x7), ELRING 102.300
144,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 102.300
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник вала первинного КПП Renault Magnum/Premium 00- (20x30x7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 000 763 11 54, 004 997 71 46, 00547277 00, 006503 020102, 0111 7783, 0111 7783, 0111 7783, 0116 0502, 0116 0502, 0116 0502, 0116 0502, 040820, 102.300, 25528602, 4165653, 893447, 900.112.035.40, 90310-20026, A 000 763 11 54, A 004 997 71 46 |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 7 мм |
| Матеріал | NBR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 7 |
| Захист від пилу | без пилозахисного краю |
| Зовнішній діаметр [мм] | 30 |
| Тип сальника вала | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144,04 ₴




