
Прокладка ГБЦ VW T5 2.5TDI 03- (2 метки) (1.35mm), ELRING 150.441
2 176,44 ₴
- В наявності
- Код: 150.441
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW T5 2.5TDI 03- (2 метки) (1.35mm), ELRING 150.441. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
150.441
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
150.441 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — EUROVAN V автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ, 7EF) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDi 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| VW — KOMBI V фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| VW — MULTIVAN Mk V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 R5 TDI 174 л.с. | 2003–2010 |
| VW — TRANSPORTER Mk V c бортовой платформой/ходовая часть (7JD, 7 (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 130 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 174 л.с. | 2003–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 174 л.с. | 2004–2009 |
| 2.5 TDI 4motion 130 л.с. | 2004–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.441 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.35 мм |
| Товщина після затягування | 1.35 мм |
| Проекція поршня від | 0.66 мм |
| Проекція поршня до | 0.72 мм |
| Діаметр | 81.7 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 81,7 |
| додатково необхідні артикули (номер артикулу) | 326.430 |
| Товщина (мм) | 1,35 |
| Кількість отворів | 2 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Виставлення проміжку поршнів від [мм] | 0,66 |
| Монтажна товщина [мм] | 1,35 |
| Виставлення проміжку поршнів до [мм] | 0,72 |
| Кількість шарів | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 176,44 ₴








