
Сальник колінвалу (передній) VW T4/T5/Crafter/LT 2.5TDI (35x48x10), ELRING 155.560
445,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 155.560
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу (передній) VW T4/T5/Crafter/LT 2.5TDI (35x48x10), ELRING 155.560. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
155.560
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
155.560 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2008–2013 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — A4 (8K2, B8) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| AUDI — A4 Avant (8K5, B8) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2008–н.в. |
| AUDI — A5 Sportback (8TA) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2009–2017 |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2011–н.в. |
| AUDI — A5 кабрио (8F7) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — Q5 (8R) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 143 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 143 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| FORD — GALAXY (WGR) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1995–2006 |
| 1.9 TDI 115 л.с. | 2000–2006 |
| 1.9 TDI 130 л.с. | 2003–2006 |
| 1.9 TDI 150 л.с. | 2005–2006 |
| 2.8 V6 204 л.с. | 2000–2006 |
| FORD — GALAXY MK I VAN (WGR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDi 116 л.с. | 2000–2006 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 155.560 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Dodge, Audi, Skoda, Ford, Seat, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Outlander, Yeti, Eos, Passat, Patriot, Compass, Phaeton, Superb, Caddy, Lancer, Caliber, Polo, Fabia, Leon, Cayenne, Q5, Fox, Tiguan, Lupo, Toledo, A1, Touareg, A3, A4, A5, A6, A8, Touran, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Grandis, Altea, Cordoba, Avenger, Multivan, Crafter, New Beetle, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 48 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445,30 ₴





