
Сальник розподільного валу VW 2.5TDI (32x47x10) (PTFE), ELRING 129.780
327,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 129.780
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу VW 2.5TDI (32x47x10) (PTFE), ELRING 129.780. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
129.780
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
129.780 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A1 (8X1, 8XF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TFSI quattro 256 л.с. | 2012–н.в. |
| AUDI — A3 (8P1) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2006–2012 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2007–2012 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| S3 quattro 265 л.с. | 2008–2013 |
| S3 quattro 256 л.с. | 2008–2013 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2008–2010 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2009 |
| AUDI — A4 (8E2, B6) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2000–2004 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2000–2002 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T 190 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 2000–2002 |
| AUDI — A6 (4F2, C6) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2011 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| AUDI — A6 Avant (4F5, C6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2011 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2005–2011 |
| AUDI — TT (8J3) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 TTS quattro 265 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TTS quattro 272 л.с. | 2008–2014 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 TTS quattro 265 л.с. | 2008–2014 |
| 2.0 TTS quattro 272 л.с. | 2008–2014 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 129.780 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Audi, Skoda, Ford, Seat, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Outlander, Yeti, Eos, Passat, Patriot, Compass, Superb, Caddy, California, Lancer, Caliber, Polo, Fabia, Leon, Fox, Tiguan, Lupo, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, Journey, A6, Transporter, TT, Golf, Roomster, Alhambra, Grandis, Altea, Cordoba, Avenger, Multivan, Crafter, New Beetle, Scirocco, Sebring, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 47 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327,65 ₴




