
Сальник клапана (впуск/випуск) VW LT 2.8TDI 98-06, ELRING 472.240
106,93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 270 ₴
- В наявності
- Код: 472.240
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана (впуск/випуск) VW LT 2.8TDI 98-06, ELRING 472.240. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
472.240
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
472.240 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — LT 28-35 II автобус (2DB, 2DE, 2DK) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–2003 |
| 2.8 TDI 131 л.с. | 1999–2002 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2001–2006 |
| VW — LT 28-46 II c бортовой платформой/ходовая часть (2DC, 2DF, 2 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–1998 |
| 2.8 TDI 130 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
| VW — LT 28-46 II фургон (2DA, 2DD, 2DH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 TDI 125 л.с. | 1997–1998 |
| 2.8 TDI 130 л.с. | 1999–2006 |
| 2.8 TDI 158 л.с. | 2002–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 472.240 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Висота | 9.5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 9,5 |
| Діаметр стрижня клапана [мм] | 7 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106,93 ₴



