
Сальник півосі (R) Fiat Scudo 1.9D (29.9x47x11.3), ELRING 505.090
328,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505.090
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник півосі (R) Fiat Scudo 1.9D (29.9x47x11.3), ELRING 505.090. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
505.090
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
505.090 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MFKFX, MFKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MFKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (MFNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.6 HDI 75 (MF9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MF9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 D (MFA9A) 58 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.8 i (MFLFX) 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.8 i 4WD (MFLFX) 90 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.9 D (MFDJY) 68 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D (MFWJZ) 70 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 D 4WD (MFWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.0 HDI 90 (MFRHY) 90 л.с. | 1999–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) 60 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 bivalent 65 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 i (MBKFX, MBKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.4 i bivalent (MBKFW) 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 16V (MBNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.6 HDI 75 (MB9HW) 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 D (MBA9A, MCA9A) 59 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.8 i 90 л.с. | 1999–2002 |
| 1.9 D (MBDJY) 70 л.с. | 1996–н.в. |
| 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) 69 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY) 90 л.с. | 1999–н.в. |
| 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) 90 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — C2 (JM_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C3 I (FC_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 88 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 HDi 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 16V HDi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V HDi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C3 II (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 70 68 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 95 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.4 VTi 95 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 100 | 2014–н.в. |
| 1.6 BlueHDi 75 | 2015–н.в. |
| 1.6 HDi 92 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 115 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 VTi 120 120 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 HDi 90 90 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C3 Pluriel (HB_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 HDi 68 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CITROEN — XSARA PICASSO (N68) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 91 л.с. | 2002–2005 |
| 1.6 88 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.6 95 л.с. | 1999–н.в. |
| 1.6 16V 109 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 Chrono 101 л.с. | 2001–2004 |
| 1.6 HDi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 HDi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 16V 115 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 16V 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 HDi 90 л.с. | 1999–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 505.090 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 29.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 11.3 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Fiat, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, Visa, 3, DS5, 306, 307, 106, 308, Jumpy, Xsara, BX, C2, C3, C25, C4, C5, Partner, RCZ, C30, Expert, ZX, 4008, 405, 406, 407, 206, 207, 208, Xsara Picasso, Ulysse, C-Elysee, 508, Xantia, XM, S40, S60, V70, 1007, V50, S80, V40, Scudo, Berlingo, Fiorino, Nemo, 605 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 11,3 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 47 |
| Сторона встановлення | праворуч |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,63 ₴




