
Сальник розподільного валу (передній) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.6 00- (38x50x6), ELRING 135.140
257 ₴
- Готово до відправки
- Код: 135.140
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу (передній) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.6 00- (38x50x6), ELRING 135.140. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
135.140
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
135.140 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (MFNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO I фургон (M_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V (MBNFU) 109 л.с. | 2000–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO MULTISPACE (B9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 90 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO Фургон (B9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 90 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C1 II (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTi 68 69 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 VTi 72 72 л.с. | 2018–н.в. |
| CITROEN — C2 (JM_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 VTS 122 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C3 I (FC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 109 л.с. | 2002–н.в. |
| CITROEN — C3 Pluriel (HB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2003–н.в. |
| CITROEN — C4 I (LC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 109 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C4 I седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 109 л.с. | 2006–2011 |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 109 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 I (DC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 (DCXFXC, DCXFXF) 207 л.с. | 2001–2004 |
| CITROEN — C5 I Break (DE_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Carlsson 235 л.с. | 2003–2004 |
| 3.0 V6 (DEXFXC, DEXFXF) 207 л.с. | 2001–2004 |
| CITROEN — C5 II (RC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 (RCXFUF) 207 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 II Break (RE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 (REXFUF) 207 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 III (RD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 211 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C5 III Break (TD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 211 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C6 (TD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 211 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C8 (EA_, EB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 204 л.с. | 2002–н.в. |
| CITROEN — C8 Van (EA_, EB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 (EBXFWF, EAXFWF) 204 л.с. | 2003–2007 |
| CITROEN — CHANSON (S0, S1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 120 л.с. | 1996–2004 |
| 1.6 VTS 118 л.с. | 1996–2003 |
| CITROEN — XANTIA (X1_, X2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 i 24V 190 л.с. | 1997–1998 |
| CITROEN — XANTIA Break (X1_, X2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 190 л.с. | 1998–2003 |
| CITROEN — XM (Y4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 190 л.с. | 1997–2000 |
| CITROEN — XM Break (Y4) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 190 л.с. | 1997–2000 |
| CITROEN — XSARA (N1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 109 л.с. | 2000–2005 |
| CITROEN — XSARA Break (N2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 109 л.с. | 2000–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 135.140 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Lexus, Renault, Pontiac, Peugeot, Toyota, Lancia, Fiat, Geely |
| Сумісність з моделлю | C1, NX, Vibe, 106, 307, 308, Solara, Xsara, C2, C3, Yaris, C4, C5, Partner, Runna, Borui, Espace, IQ, Alphard / Vellfire, Laguna, EC8, Camry, Prius, Alphard, Celica, 406, 407, Previa, 2 Eleven, RAV4, 206, 207, C6, Clio, Ulysse, C-HR, Elise, Xantia, XM, 1007, Corolla, Auris, Exige, Safrane, Avensis, 108, Berlingo, Highlander, Xsara Picasso, 605, 607 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 6 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Тип сальника вала | ASW |
| Тип кручення | праве кручення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 257 ₴


