
Прокладка ГБЦ VW Golf IV 1.6 FSI 00-06, ELRING 476.412
1 474,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 476.412
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прокладка ГБЦ VW Golf IV 1.6 FSI 00-06, ELRING 476.412. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
476.412
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
476.412 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A2 (8Z0) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| SEAT — LEON (1M1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16 V 105 л.с. | 2000–2006 |
| SEAT — TOLEDO II (1M2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2006 |
| VW — BORA (1J2) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| VW — BORA универсал (1J6) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| VW — GOLF IV (1J1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2005 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2005 |
| VW — GOLF IV Variant (1J5) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2000–2006 |
| 1.6 FSI 110 л.с. | 2002–2006 |
| VW — GOLF VAN IV Variant (1J5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2000–2006 |
| VW — LUPO (6X1, 6E1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GTI 125 л.с. | 2000–2005 |
| VW — POLO (6N1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 120 1.6 16V GTI 120 л.с. | 1998–1999 |
| VW — POLO (6N2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V GTI 125 л.с. | 1999–2001 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0056056, 036 103 383 AB, 036 103 383 AB, 036 103 383 AB, 036 103 383 AB, 036 103 383 AB, 036 103 383 AN, 036 103 383 AN, 036 103 383 AN, 036 103 383 AN, 036 103 383 AN, 10152900, 104776-3850, 104776-5250, 110 334, 1119307800, 318G0021, 414140P, 476.412 |
| Товщина | 0.64 мм |
| Товщина після затягування | 0.64 мм |
| Діаметр | 77.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Bora, Lupo, Polo, Toledo, Leon, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 77,5 |
| Кількість шарів | 3 |
| Конструкція прокладка | Прокладка металева ущільнювальна |
| Монтажна товщина [мм] | 0,64 |
| Товщина (мм) | 0,64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474,08 ₴

