
Сальник розподільного валу/колінвалу Kia Sportage/Mazda 323/626/929/MPV II/MX-3/MX-5/MX-6 1.5-2.2 (34x48x7), ELRING 022.170
170,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: 022.170
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник розподільного валу/колінвалу Kia Sportage/Mazda 323/626/929/MPV II/MX-3/MX-5/MX-6 1.5-2.2 (34x48x7), ELRING 022.170. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
022.170
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
022.170 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ECONOVAN (KBA, KCA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 56 л.с. | 1986–1992 |
| FORD — ECONOVAN фургон (KAA) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 56 л.с. | 1986–1992 |
| FORD — RANGER (ER, EQ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 106 л.с. | 2002–2005 |
| FORD — RANGER (ES, ET) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 92 л.с. | 2007–2009 |
| MAZDA — 30X (EC) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 107 л.с. | 1994–н.в. |
| MAZDA — 323 ASTINA IV (BG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 140 л.с. | 1989–1993 |
| 1.8 16V GT 128 л.с. | 1989–1994 |
| MAZDA — 323 ASTINA V (BA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 16V 88 л.с. | 1994–1998 |
| 1.8 16V 114 л.с. | 1994–1998 |
| MAZDA — 323 ASTINA VI (BJ) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 16V 88 л.с. | 1998–2001 |
| MAZDA — 323 C IV (BG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 140 л.с. | 1989–1993 |
| 1.8 16V GT 128 л.с. | 1989–1993 |
| MAZDA — 323 IV (BG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V GT 128 л.с. | 1989–1994 |
| MAZDA — 323 P Mk V (BA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 16V 88 л.с. | 1996–н.в. |
| 2.0 D 71 л.с. | 1996–н.в. |
| MAZDA — 323 PROTEGE V (BA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 16V 88 л.с. | 1994–1998 |
| 1.8 16V 114 л.с. | 1994–1998 |
| 2.0 D 71 л.с. | 1996–1998 |
| MAZDA — 626 II (GC) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 80 л.с. | 1982–1987 |
| 2.0 101 л.с. | 1983–1987 |
| 2.0 120 л.с. | 1986–1987 |
| 2.0 93 л.с. | 1986–1987 |
| 2.0 D 63 л.с. | 1983–1987 |
| MAZDA — 626 III Break (GV) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 88 л.с. | 1988–1992 |
| 2.0 90 л.с. | 1988–1997 |
| 2.0 12V 110 л.с. | 1987–1990 |
| 2.0 16V 140 л.с. | 1988–1992 |
| 2.0 D 60 л.с. | 1988–1991 |
| 2.0 D 82 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 D Comprex 75 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 i 16V 150 л.с. | 1994–1997 |
| 2.2 12V 115 л.с. | 1989–1996 |
| 2.2 12V 4WD 116 л.с. | 1991–1992 |
| MAZDA — 626 III Hatchback (GD) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 82 л.с. | 1987–1992 |
| 1.8 88 л.с. | 1987–1992 |
| 2.0 90 л.с. | 1987–1990 |
| 2.0 12V 107 л.с. | 1987–1992 |
| 2.0 16V 148 л.с. | 1987–1989 |
| 2.0 16V 140 л.с. | 1987–1990 |
| 2.0 D 60 л.с. | 1987–1991 |
| 2.2 12V 115 л.с. | 1988–1992 |
| MAZDA — BONGO автобус (SR1) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E2000 86 л.с. | 1984–1988 |
| E2000 4WD 82 л.с. | 1988–1989 |
| E2200 D 63 л.с. | 1984–1988 |
| MAZDA — BONGO фургон (SR2) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2200 D 4WD 64 л.с. | 1991–2003 |
| E2000 86 л.с. | 1985–1989 |
| E2000 82 л.с. | 1991–1994 |
| E2000 95 л.с. | 1994–2003 |
| E2200 D 63 л.с. | 1985–1988 |
| E2200 D 64 л.с. | 1991–2003 |
| E2200 D 71 л.с. | 1997–2002 |
| E2200 D 4WD 71 л.с. | 1997–2003 |
| MAZDA — MPV II (LW) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 122 л.с. | 1999–2000 |
| 2.0 120 л.с. | 2000–2002 |
| MAZDA — MX-5 (NA) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 115 л.с. | 1990–1994 |
| 1.6 90 л.с. | 1995–1998 |
| 1.8 130 л.с. | 1994–1998 |
| SUZUKI — ESCUDO (ET, TA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TD Intercooler Привод на все колеса (ET) 87 л.с. | 1995–1998 |
| 2.0 TD Привод на все колеса (ET) 71 л.с. | 1994–1998 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 0 K013 10 602, 022.170, 040911-P, 15012000, 19016671B, 49434403, 81-10471-00, 81-53243-00, 81-53243-00, 90043-11231, 90077, DI-3545, F285-10-602, F801-10-602, FE01-10-602, FS05-10-602A, NJ324, OS324, P77584-01, SO-0008, WG1004970, WG1004990, WG1086500 |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Suzuki, Ford, Geely, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | e, Retona, Rocsta, 626, Sportage, 323, PU, Econovan, Porter, Carens, Probe, Terios, Cerato, Xedos, Charade, 929, Feroza, Gran Move, MX-3, Sparcar, Grand Vitara, Clarus, Roadster, Applause, Vitara, Besta, Hijet, MX-5, MX-6, Sephia, Shuma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 7 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 48 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | AS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170,61 ₴




