
Сальник колінвалу (передній) VW T4/LT 2.5TDI (35x48x10), ELRING 475.961
195,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: 475.961
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник колінвалу (передній) VW T4/LT 2.5TDI (35x48x10), ELRING 475.961. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
475.961
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
475.961 (ELRING)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8L1) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 101 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 125 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.8 T quattro 150 л.с. | 1996–2003 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2003 |
| 1.9 TDI 90 л.с. | 1996–2001 |
| 1.9 TDI 110 л.с. | 1997–2001 |
| S3 224 л.с. | 2001–2003 |
| S3 quattro 210 л.с. | 1999–2002 |
| AUDI — A4 (8D2, B5) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 quattro 165 л.с. | 1997–2000 |
| 2.4 quattro 163 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.5 TDI quattro 150 л.с. | 1997–2000 |
| 2.6 139 л.с. | 1996–1997 |
| 2.6 150 л.с. | 1995–2000 |
| 2.6 quattro 150 л.с. | 1995–2000 |
| AUDI — TT (8N3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2002–2006 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 1998–2006 |
| 1.8 T quattro 224 л.с. | 1998–2006 |
| AUDI — TT Roadster (8N9) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 180 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T 150 л.с. | 2001–2006 |
| 1.8 T quattro 224 л.с. | 1999–2006 |
| 1.8 T quattro 180 л.с. | 2000–2006 |
| FORD — GALAXY (WGR) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 i V6 174 л.с. | 1995–2000 |
| 2.8 i V6 4x4 174 л.с. | 1996–2000 |
| MERCEDES-BENZ — V-CLASS (638/2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| V 280 (638.244, 638.294) 174 л.с. | 1997–2003 |
| VOLVO — 240 (P242, P244) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 Diesel 82 л.с. | 1978–1985 |
| 2.4 Diesel 79 л.с. | 1987–1993 |
| VOLVO — 240 Break (P245) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 Diesel 82 л.с. | 1979–1993 |
| VOLVO — 740 (744) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 Diesel 82 л.с. | 1984–1992 |
| VOLVO — 740 Break (745) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 Diesel 82 л.с. | 1985–1988 |
| 2.4 TD Interc. 122 л.с. | 1986–1988 |
| 2.4 Turbo-Diesel 109 л.с. | 1985–1992 |
| VOLVO — 760 (704, 764) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 TD Interc. (704) 115 л.с. | 1987–1992 |
| 2.4 TDiC 122 л.с. | 1987–1990 |
| 2.4 Turbo Diesel (704) 112 л.с. | 1982–1987 |
| 2.4 Turbo Diesel (704) 109 л.с. | 1987–1992 |
| VOLVO — 760 Break (704, 765) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 82 л.с. | 1982–1992 |
| 2.4 TD Interc. (765) 116 л.с. | 1987–1992 |
| VOLVO — 780 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 122 л.с. | 1986–1990 |
| VOLVO — 850 (LS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 140 л.с. | 1995–1996 |
| VOLVO — 850 универсал (LW) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 140 л.с. | 1995–1996 |
| VOLVO — 940 (944) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 82 л.с. | 1990–1994 |
| 2.4 TD Intercooler 122 л.с. | 1990–1994 |
| 2.4 Turbo Diesel 109 л.с. | 1990–1994 |
| VOLVO — 940 Break (945) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 82 л.с. | 1990–1995 |
| 2.4 TD Intercooler 122 л.с. | 1990–1994 |
| 2.4 Turbo Diesel 109 л.с. | 1990–1994 |
| VOLVO — 940 II (944) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 TD Interc. 122 л.с. | 1994–1998 |
| VOLVO — 940 II универсал (945) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 TD Interc. 122 л.с. | 1994–1998 |
| VOLVO — 960 (964) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 TD Interc. 115 л.с. | 1991–1994 |
| VOLVO — 960 Break (965) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 475.961 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Bora, 100, 240, Octavia, Passat, 740, 80, Superb, California, 960, Polo, V-Class, Leon, 850, 940, Toledo, A3, A4, A6, A8, Transporter, TT, Golf, Alhambra, V70, Cordoba, S70, S80, Corrado, Coupe, Quattro, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 10 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр [мм] | 48 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Тип сальника вала | ASW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195,91 ₴





